Seks ini Akit yayınlamayınca Hürriyet’e servis etmiş!

Latif Erdoğan’ın A Haber ekranlarında yaptığı açıklamalar korkunç bir gerçeği tartışmaya açtı. ’le ilgili iftira inin arkasında Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkanı ’in çıkmasının ardından büyük bir tartışma başladı. Bu tartışma akıllara Hasan Karakaya’nın geçtiğimiz aylarda yazdığı bir yazıyı getirdi. Karakaya yazısında yine bir seks kasetinden ve yine Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı’ndan bahsediyordu. Bu kez başrolde Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı’nın o dönemdeki başkanı Harun Tokak var. Akit’in yayınlamadığı seks kaseti ise birkaç ay sonra Hürriyet’e servis edilmiş.

Giriş Tarihi: 13.5.2015 16:39 Güncelleme Tarihi: 14.5.2015 11:55
Seks kasetini Akit yayınlamayınca Hürriyet’e servis etmiş!

Bugün Cem Küçük'ün 24 TV'de yaptığı açıklamalarda altını çizdiği gibi her taşın altından Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı ve vakfın başkanları çıkıyor. Piyasada dolaşan bu seks leri ile bu vakfın nasıl bir ilişkisi var? Yargı bu konuya bir el atmayacak mı? Yıllardır kaset ve şantaj operasyonu yapan haysiyet cellatlarından hesap sorulmayacak mı? Büyük bir pişkinlikle Latif Erdoğan'a saldıran Suç Örgütü medyasına Sayın sessiz mi kalacak? Sayın Meral Akşener hakkında çok ciddi iddialar bulunan Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'ndan ve vakfın başkanı 'den hesap sormayacak mı?

İŞTE HASAN KARAKAYA'NIN 21 ŞUBAT TARİHİNDE YAYINLANAN O ÇOK TARTIŞILAN YAZISINDAN BAZI BAŞLIKLAR!

TELEFONDAKİ KİŞİ GAZETECİLER VE YAZARLAR VAKFI BAŞKANI HARUN TOKAK!

Tarih, 2002 Haziran ayının başları...

O günlerde, yine bir telefon geldi.

Telefon eden, Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın o günlerdeki Başkanı Harun Tokak'tan başkası değil!..

Lütfen dikkat;

Telefon eden, "Zaman Gazetesi" veya "Cihan Haber Ajansı"ndan biri değil,Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın Başkanı Harun Tokak'tı...

Yani;

"Fetullah Gülen'in Onursal Başkanı olduğu Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı!"

HARUN TOKAK NUH METE YÜKSEL'İN SEKS KASETİNİ YAYINLAMAMIZI İSTEDİ

Harun Tokak telefonda diyordu ki;

"DGM Hakimi Nuh Mete Yüksel, ahlâksız bir ilişkiye girmiş... Malûm; Nuh Mete; Hocaefendi aleyhinde sürekli dâvâlar açıyor... Şu günlerde bir dâvâ daha açmaya hazırlanıyor!.. Eğer, bu ahlâksız ilişki haberini yayınlarsanız, herhalde mesajı alır ve Hocaefendi ile uğraşmaktan vazgeçer!"

Kendisine dedik ki;

"Bu, çok kritik bir konu... Nuh Mete Yüksel de; astığı astık, kestiği kestik bir adam!.. Haber sağlam mı?.. Yoksa, başımıza iş açar!"
Harun Tokak dedi ki; "Haber çok sağlam... Elimizde kaseti var!.. O kasetten bir-iki kare göndereceğiz size!.. Ne olur, bu haberi yayınlayın!"

Kendisine dedik ki;

"Gönderin de bir bakalım!.."

AMAÇ HASIL OLDU, YAYINLAMAYIN!

Öyle ya;

Nuh Mete Yükseldenilen adama;"Merve Kavakçı'nın evini basıp, kapısını kırmaya yeltendiği" için bir "gıcıklığımız" var!..

Ama, yine de; "Yayınlayıp – yayınlamama" konusunda "tereddüt"yaşıyoruz!.. Tereddüt yaşıyoruz, çünkü; "Dini bir Cemaat mensubu"bildiğimiz insanlar, niye "seks kaseti" gibi, "belden aşağı işler"le uğraşırlar?!?..

Bu, "dini bir yöntem" midir?..

Biz bunları düşünürken...

Harun Tokak tekrar aradı...

"O haberi yayınlamanıza gerek kalmadı... Biz, ilgili yerlere; bu haberin Akit'te yayınlanabileceğini söyleyince, Nuh Mete Yüksel geri adım atmış ve bundan sonra Hocaefendi ile uğraşmayacağını söylemiş!.. Dolayısıyla, o haberi geri çekebilirsiniz!"

Öyle yaptık...

Haberi geri çektik...

Zaten, "yayınlamamaya" karar vermiştik!..

BİZ YAYINLAMADIK HÜRRİYET YAYINLADI!

Aradan "136 gün" geçti...

Bizim o gün yayınlamadığımız "Savcı Nuh Mete Yüksel'in seks kaseti"haberi; ne ilginçtir ki, 22-23 Ekim 2002'de Hürriyet'in manşetindeyayınlandı ve denildi ki;

"Bir gecelik zevk uğruna!..

Yüksel'in seks kaseti gerçek!

O kadın, Türk çıktı!"

İşte bu haberin yayınlandığı gün,Nuh Mete Yüksel'e hem "kınama", hem de "sürgün"çıktı!..

VE GÜLEN'E DAVA AÇAN NUH METE YÜKSEL'İN İPİ ÇEKİLDİ!

Evet, Nuh Mete Yüksel; "DGM Savcılığı"görevinden alındı, "Ankara Savcılığı"na getirildi!..

Uzun lâfın kısası;

"Harun Tokak'ın arzusu" yerine gelmişti... Bizim "yayınlamadığımız"haberle "Nuh Mete'ye mesaj" gönderen ve belki de, kendisine "kaset"ini yollayan Harun Tokak, öyle anlaşılıyor ki; ona "geri adım" attıramamış, bu defa da Hürriyet'i devreye sokmuş!..

Ve amacına ulaşmış!..

Bu arada;

O dönemde "Başbakanlık koltuğunda Bülent Ecevit'in oturduğunu" da hatırlatalım!.. Yani, Nuh Mete Yüksel'i "DGM Savcılığı"ndan alıp, "düz savcı" yapan "Ecevit Hükümeti"dir!..

Evet, Fetullah Gülen'in; "Şefaatçi olacağım!" dediği Ecevit!..

GAZETECİLER VE YAZARLAR VAKFI BAŞKANI'NA SORUYORUZ: BU SEKS KASETLERİNİ KİM ÇEKİYOR?

Bütün bu yazdıklarım, kafalarınızı karıştırmış olabilir...

O halde, özetle söyleyelim:

"12 Eylül 2013 tarihli yazısında, "Kasetçiler kim... Camia mı, Camia'ya oyun kuranlar" mı diye soran Önder Aytaç'ın sorusunun cevabı "Nuh Mete Yüksel'in kaset olayı" ile verilmiştir!..

Aksini iddia eden;

"Harun Tokak'a sorabilir!..

Bugün kalkıp;

"İnsanların mahrem görüntülerini kaydetmek, şantaj yapmak ve bunları siyasi menfaat için kullanmak alçaklıktır" diyen "Cemaat'in Vakıf'ları ve Avukat'ları", ilk önce "ayna"ya, yani "kendilerine" bakmalı değil midir?..

Diğerlerini bilmem ama, "Nuh Mete Yüksel'in seks kaseti olayı"nı kimin tezgâhladığı ortada!..

BİZ KİMİN YAPTIĞINI ÇOK İYİ BİLİYORUZ!

Sormak lâzım değil mi;

"Seks kasetini çekip, yayınlayanlar, 'nin yazışmalarını niye yalanlıyor, niye ve hangi yüzle aslının olmadığını iddia ediyorlar?"

"Seks kasetleri" de doğru,

"Fuat Avni'nin yazışmaları" da!..

Bu "kaset ve yazışma"lar için;

"Şantaj kasetleri MİT üzerinden servis ediliyor" demek ve bu işlerde"Paralel'in dahli olmadığını" söylemek; "kargaların bile, münasip yerleriyle güleceği bir komiklik"tir!..

Biz, "kaynağı" çok iyi biliyoruz...


Hasan Karakaya/YENİ AKİT

Akşener'in kasetini izlettirmek isteyen Mustafa Yeşil'den itiraf gibi açıklama


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Seks kasetini Akit yayınlamayınca Hürriyet’e servis etmiş!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN