Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hortumlarını kestik bize cephe aldılar

Türkiye'nin 12 yılda elde ettiği kazanımların bazılarına ağır geldiğini belirten Erdoğan: Düzenleri bozuldu. Ülkeyi ve milleti istedikleri gibi yönlendiriyor, yağmalıyorlardı. Geldik, bu devran değişti

Giriş Tarihi: 27.5.2015
Hortumlarını kestik bize cephe aldılar
, Milli Eğitim Bakanlığı, Üsküdar Belediyesi, Vakıflar Genel Müdürlüğü işbirliğiyle yaptırılan Tenzile Erdoğan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin de aralarında bulunduğu 12 tesisin resmi açılışını yaptı, 10 yatırımın temelini attı. Erdoğan, törende özetle şu mesajları verdi:

ANNEMİN ADINI TAŞIYAN OKUL: Büyük bir kadirşinaslık gösterilerek rahmetli validemin adı verilen kız Anadolu imam hatip lisesinin, İstanbul'umuza, ülkemize, milletimize, gençliğimize hayırlı olmasını diliyorum. Proje okulu olmasıyla ilgili de şu anda bakan yardımcısına teklifi verdim, takipçisi olacağım.SİYASİ MÜHENDİSLİK YAPIYORLAR: İstanbul'a belediye başkanı olamadı ama ana muhalefete genel başkan oldu. Şimdi o koltuğu korumak için siyasi mühendisliklere, Paralel örgüte, terör örgütlerine bel bağlamış durumda. Şayet millet iradesiyle değil de operasyonla gelirsen, attığın her adımda önüne bir hesap koyarlar. Ömrün seni oraya getirenlere diyet ödemekle geçer. 7 Haziran seçimleri öncesinde yine benzer siyaset mühendisliklerinin yapıldığını görüyoruz.NEW YORK TIMES'A MESAJ: Bazı uluslar arası basın kuruluşlarıyla, ülkemizde demokrasi sicili bozuk medya organları ise bu kirli ittifakın reklamını, pazarlamasını yapıyor. Çıkmış New York Times benimle ilgili "Erdoğan'ın Türkiyesi'nde baskı var, şu var, bu var" Ne baskısı var? Neye dayanarak bunu söylüyorsun? Sen bir defa haddini bil. Sen ne zamandan beri Amerika'dan buraya el uzatmaya başladın. Alışmışlar bunlar, 10 bin, 15 bin kilometre öteden, dünyanın diğer ucunu idare etmeye. Artık böyle bir Türkiye yok. Artık eski Türkiye yok, artık yeni Türkiye var.HORTUMLARINI KESTİK... Türkiye'nin son geldiği nokta, son 12 yılda elde ettiği demokratik ve ekonomik kazanımlar bunlara ağır geldi, düzenleri bozuldu. Eski Türkiye'de ülkeyi ve milleti istedikleri gibi yönlendiriyor, yağmalıyorlardı. Akşam başka, sabah başka hükümetler geliyordu. 16 ayda bir, bu ülkede hükümet değişiyordu. Biz geldik bu devran değişti. Milletin cebine akması gereken kaynaklar bunların cebine akıyordu. Hortumlarını kestiğimiz için bize karşı birleştiler. Ne dediler? "Bu ülkede birinci güç medyadır" dediler. Biz ne dedik? 'Birinci güç milletin iradesidir' dedik. Onun için bize cephe aldılar.
ARKADAŞINA GÖNDER
Hortumlarını kestik bize cephe aldılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN