Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Paralel örgüt HDP’ye oy verecek mi?

Bir dönem Fetullah Gülen’e en yakın isimlerden biri olan Latif Erdoğan bugünkü yazısını HDP’ye ayırdı. “Vicdanı kararmışların ve insani reflekslerini kaybetmişlerin dışında kimse HDP’ye oy vermez” diyen Erdoğan, AK Parti seçmenini de kırgınlıkları bir yana bırakarak partisine sahip çıkmaya çağırdı.

Giriş Tarihi: 30.5.2015 10:01 Güncelleme Tarihi: 30.5.2015 10:37
Paralel örgüt HDP’ye oy verecek mi?
SEÇMENİ "13 YILLIK KAZANIMLARA SAHİP ÇIKMAYA" DAVET EDEN LATİF ERDOĞAN'IN YAZISINDAN BAŞLIKLAR
ÖRGÜT ÜYELERİ AR DAMARI ÇATLAMIŞ GİBİ HDP'YE ÇALIŞIYOR


Beddua seansından sonra sürekli savruluş yaşayan ve her savruluşunu daha kötü bir savruluş takip ettiği görülen örgüt liderinin, üst düzey örgüt üyelerine HDP'yi destekleme talimatı vermesi; ve onların da bu talimatı ar damarları çatlamışçasına utanmadan, sıkılmadan açıktan uygulamaya koymaları, söz konusu örgütün irtifa kaybının hangi derin çukurlara doğru sürüklendiğini belirlese de, cemaat tabanının genelinde kabul adına belirleyici bir etki göstereceği kuşkuludur.

HİÇBİR MİLLİ VE DİNİ DEĞER TAŞIMAYANLARI DESTEKLEMEK…

Vicdanı tamamen tefessüh etmişler dışında, hiç kimse böylesi haince bir teklifi asla kabul etmeyecektir. Mehmetçiğin yere düşmüş kanı için kabul etmeyecektir. Binlerce evladını şehit vermiş anneler, babalar için kabul etmeyecektir. Bebek yaşta, çocuk yaşta annesiz, babasız kalmış öksüzler için kabul etmeyecektir. Hiçbir milli ve dini değer algısı taşımayanları desteklemeyi, dini gayreti reddettiği, imanı el vermediği için kabul etmeyecektir. Örgüt lideri, bu talimatıyla, siyasi öngörüden ne kadar nasipsiz olduğunu bir kere daha göstermiştir.

VİCDANI KARARMIŞLAR DIŞINDA KİMSE HDP'YE OY VERMEYİ KABUL ETMEZ!

Çözüm sürecinin bütün safhalarında olumsuz yaklaşımlar sergilemiş HDP'ye oy vermek aynen PKK'yı otuz beş senelik yaptıklarıyla onaylamak anlamına gelir. Vicdanı kararmış, milli ve insanı refleksleri felç olmuşlar dışında da hiç kimse böyle bir onaya evet diyemez..

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralel örgüt HDP’ye oy verecek mi?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN