Türkiye'nin en iyi haber sitesi

PKK'ya saldırıyor da TSK'ya!

Fetullahçı Terör Örgütü medyası, bir haftadır Kandil’e operasyonlar sürdüren Türk Silahlı Kuvvetleri’ne alçakça saldırmaya devam ediyor. ’nın yaptığı operasyonların AK Parti’nin oylarını arttırma amacını taşıdığı iftirasını yayan Gülen örgütü, bu yalanı yine manşetlerine taşıdı.

Giriş Tarihi: 31.7.2015 15:02 Güncelleme Tarihi: 31.7.2015 15:08
TSK PKK'ya saldırıyor Zaman da TSK'ya!
7 Haziran seçimleri öncesinde kapı kapı dolaşarak HDP'ye oy toplayan Gülen örgütü, Genel Yayın Yönetmeni düzeyindeki gizli toplantılarla HDP'li yöneticilere belge taşımıştı. Seçimlerden sonra PKK'nın kanlı eylemlerini perdelemeye çalışan örgüt, HDP'yi aklamak için bütün medya gücünü harekete geçirmişti. PKK'yı aklamak ve HDP'nin gücünün kırılmasını engellemek için her türlü iftirayı atmaktan çekinmeyen Fetullahçı Terör Örgütü, Türk Silahlı Kuvvetleri'ni de hedef göstermekten çekinmiyor.

" AK PARTİ'NİN OYUNU ARTTIRMAK İÇİN OPERASYON YAPIYOR" İFTİRASINI YAYIYORLAR!
Fetullahçı Terör Örgütü medyası, bir haftadır Kandil'e operasyonlar sürdüren Türk Silahlı Kuvvetleri'ne alçakça saldırmaya devam ediyor. TSK'nın yaptığı operasyonların AK Parti'nin oylarını arttırma amacını taşıdığı iftirasını yayan Gülen örgütü, bu yalanı yine manşetlerine taşıdı.

PKK'NIN ÜSTLENDİĞİ EYLEMLERİ BİLE TÜRKİYE'YE YIKMAYA ÇALIŞIYORLAR!
Bugün yine "Oylar düşünce olaylar başladı" başlığını atarak olayları çıkaranın da operasyonu başlatanın da Türkiye devleti olduğu algısını yaratmaya çalıştılar. PKK'nın üstlendiği eylemleri bile devlete yıkmaya çalışan gazetesi, sosyal medya kendi okurları tarafından bile protesto ediliyor.

LERİN KANI KURUMADAN YİNE SALDIRIYA GEÇTİLER.
Şehitlerin kanı kurumadan her gün "TSK AK Parti'nin oyunu arttırmak için PKK'ya saldırıyor" iftirasını yayan Fetullahçı Terör Örgütü medyası, PKK medyası ile işbirliği yapmaktan çekinmiyor. Her gün HDP ve PKK'lı yöneticilerin Mehmetçiği ve Türkiye devletini hedef alan açıklamalarına yer veren FETÖ medyası, PKK'nın gazetesi Özgür Gündem ile her gün aynı başlıkları atmaktan çekinmiyor. Zekat, himmet ve haraç paraları ile finanse edilen ve bedava dağıtılan FETÖ gazeteleri, ihanette sınır tanımayarak finansörlerin tepkisine neden oluyor.

SABAH.COM.TR

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
TSK PKK'ya saldırıyor Zaman da TSK'ya!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN