Türkiye'nin en iyi haber sitesi

HDP-Gülen kardeşliği!

Fethullah Gülen ve Kandil'in kan kardeşliği deşifre oldu. 7 Haziran Seçimleri'nden sonra ortalığı kan gölüne çeviren Kandil'in siyasi uzantısı HDP ile FETÖ aynı merkezden yönetiliyor.

Giriş Tarihi: 23.8.2015 23:36
HDP-Gülen kardeşliği!
7 Haziran'da tüm seçim kampanyasını Erdoğan düşmanlığı üzerine kuran HDP'nin nasıl siyasi mühendislik projesi olduğu elde edilen yeni bir ayrıntıyla bir kez daha gün yüzüne çıktı. PKK'nın bu kez FETÖ olan derin bağlarını deşifre eden bir detay göze çarptı.

FETÖ VE PKK'YI ÜST AKIL ORGANİZE EDİYOR
Üst aklın organize ettiği Kandil Çetesi ile FETÖ arasındaki ilişkinin adresi bu kez Diyarbakır değil okyanus ötesi oldu. 7 Haziran'da Erdoğan'a karşı ittifak yapan PKK ve FETÖ bu beraberliği seçim sonrasında da sürdürüyor. Askeri özel güvenlik bölgesi ilan edilen yerlerde yakalanan PKK yandaşlarının Gülenci yargı mensupları tarafından serbest bırakılması bu ilişkinin en açık delillerinden birisi oldu.

LOGOLARI BİLE AYNI!
Bu iki yasa dışı örgütün ABD'den yönetildiği herkesçe malum fakat FETÖ'ye bağlı bir kuruluşla HDP logosunun benzerliği de pes artık dedirtti. İki örgütün kullandığı benzer logolar Türkiye'yi yıpratmak ve itibarsızlaştırma için yoğunu çaba sarf eden ihanet kardeşliğinin okyanus ötesinden planlandığını gözler önüne serdi.

İşte ABD merkezli FETÖ-HDP kardeşliğini gün yüzüne çıkaran o logo:

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
HDP-Gülen kardeşliği!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN