Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ'nün küfürbazı tehditler savurdu

Giriş Tarihi: 8.10.2015 20:30 Güncelleme Tarihi: 8.10.2015 20:38
FETÖ'nün küfürbazı tehditler savurdu

Cumhurbaşkanına alenen birden fazla kez hakaret suçundan tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edilen Today's Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş serbest bırakıldı. Adliye çıkışı konuşan Keneş, "Yaptıklarına pişman edeceğim" diyerek tehditler savurdu. Küfürbaz Keneş, hakkında tutuklama isteyen savcıyı da açık açık tehdit etti...

"Cumhurbaşkanına alenen birden fazla kez hakaret suçundan tutuklama istemiyle mahkemeye sevk edilen Today's Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş serbest bırakıldı. Hakkında yurt dışına çıkış yasağı konan Keneş, "Yaptıklarına pişman edeceğim. Serbest bıraktıklarına da pişman olacaklar dedi.

"Cumhurbaşkanına alenen birden fazla kez hakaretten tutuklama talebiyle nöbetçi hakimliğe sevk edilen Today's Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş serbest bırakıldı. Savcılığın tutuklama yönündeki talebini reddeden hakimlik, Keneş'in yurt dışına çıkış yasağı suretiyle adli kontrol altına alınmasına karar verdi.

"YAPTIKLARINA PİŞMAN EDECEĞİM"
Önümüzdeki haftalarda Tayvan ve Hong Kong'da programı olduğunu kaydeden Keneş, "Muhtemelen başka ülkelerden de sıklıkla geldiği gibi davetler gelmeye devam edecektir. Her bu davetler gelip ben her yurt dışına çıkamadığımda bunu haber yapacağım Today's Zaman'ın 1'inci sayfasında. Hakim beyin, savcının, Başbakanın ve Cumhurbaşkanı'nın da ismini koyacağım. Beni Türkiye'de daha geniş bir hapishanede hapsetmeye çalışanlara bu yaptıklarının ne kadar berbat bir şey olduğunu hissettireceğim. Yaptıklarına pişman edeceğim. Serbest bıraktıklarına da pişman olacaklar dedi.

KENEŞ SAVCIYI DA TEHDİT ETTİ


Bir terör örgütü militanlığını gazeteci kisvesi altında yürüten, işi sadece Cumhurbaşkanı Erdoğan'a küfür ve hakaret olan Keneş, hukukun gereğini yapan savcı Umut Tepe'yi de tehdit etti.

Twitter'daki yorumlarıyla FETÖ militanı Keneş, savcıyı Fetocu terör örgütüne hedef gösterip, paralel çetenin kara listesine aldıklarını itiraf etti.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ'nün küfürbazı tehditler savurdu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN