Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ Balbay’a yine acımadı!

Fetullahçı Terör Örgütü’nün kumpası nedeniyle tam 5 yıl cezaevinde kalan CHP İzmir Milletvekili ve Cumhuriyet yazarı Mustafa Balbay’a, Gülen örgütünden bir darbe daha geldi. FETÖ tarafından finanse edilen ve Zaman’dan daha ateşli şekilde FETÖ savunuculuğunu yapan Cumhuriyet’te Paralel örgütü eleştiren tek isim olan Mustafa Balbay tasfiye edildi.

Giriş Tarihi: 9.10.2015 09:14 Güncelleme Tarihi: 9.10.2015 15:43
FETÖ Balbay’a yine acımadı!
FETÖ, 5 yıl suçsuz yere hapiste yatırdığı CHP İzmir Milletvekili ve Cumhuriyet yazarı Mustafa Balbay'ın peşini bırakmıyor. Gülen örgütünün kurduğu kumpasları deşifre eden Mustafa Balbay'a FETÖ'den ağır darbe geldi.

'FETÖ İLE MÜCADELE NEREYE KADAR GİDİYORSA GİDECEK'


FETÖ TARAFINDAN CUMHURİYET'TEN TASFİYE EDİLDİ

Fetullahçı Terör Örgütü'nün kumpası nedeniyle tam 5 yıl cezaevinde kalan CHP İzmir Milletvekili ve Cumhuriyet yazarı Mustafa Balbay'a, Gülen örgütünden bir darbe daha geldi. FETÖ tarafından finanse edilen ve Zaman'dan daha ateşli şekilde FETÖ savunuculuğunu yapan Cumhuriyet'te Paralel örgütü eleştiren tek isim olan Mustafa Balbay tasfiye edildi.

HDP SIKIŞTI FETÖ İMDADA KOŞTU


BALBAY "VAKIF BENİ TASFİYE ETTİ"

Mustafa Balbay ve İbrahim Yıldız, Cumhuriyet gazetesinin sahibi konumundaki Cumhuriyet Vakfı'nın yönetim kurulundan çıkarıldı. Mustafa Balbay, kararla ilgili olarak "7 Ekim Çarşamba günü Vakıf toplantısına katıldım. Ve İstanbul'daki arkadaşların oylarıyla tasfiye edildiğimi gördüm" diye konuştu.

TARAF İTİBARSIZLAŞTI YERİNİ CUMHURİYET ALDI

Fetullahçı Terör Örgütü 2009 yılından itibaren medyada, emniyette, yargıda ve TSK'da büyük bir operasyon başlatmış ve bu kumpasta tetikçi olarak Taraf Gazetesi'ni kullanmıştı. Bu süreçte Taraf Gazetesi'nin yıpranması ve inandırıcılığını kaybetmesi üzerine Taraf'tan desteğini büyük ölçüde çeken FETÖ, Can Dündar'ın Genel Yayın Yönetmeni olması ile birlikte Cumhuriyet Gazetesi'ni finanse etmeye başladı. Başta MİT tırlarının durdurulması olmak üzere birçok ihanet belgesini Cumhuriyet'e servis eden FETÖ, bunun karşılığında Can Dündar'dan Gülen örgütüne tam destek aldı.
ZAMAN'DA PANİK BAŞLADI!

BALBAY FETÖ'YÜ ELEŞTİREN TEK CUMHURİYET YAZARIYDI

FETÖ ile Cumhuriyet Gazetesi arasındaki ihanet ittifakına itiraz eden tek Cumhuriyet yazarı Mustafa Baybay'dı. Türkiye'nin son 7 yılına damgasını vuran kumpasların, iftiraların ve operasyonların arkasında hep Gülen Örgütü'nün olduğunu yazan Balbay, dün Can Dündar ve vakıf yetkilileri tarafından tasfiye edildi.

Sabah.com.tr
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ Balbay’a yine acımadı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN