Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Ahmet Hakan yazdıkça batıyor!

Hürriyet Yazarı Ahmet Hakan Coşkun Bülent Keneş ve kendisinin darp edilmesi olayında asıl kararı veren mahkemeyi yanlış yazıp, bu yanlış üzerinden Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Varank’a saldırdı. Ahmet Hakan Coşkun bugünkü köşesinde kendisine saldıran kişileri serbest bırakan Sulh Ceza Hakimi ile Today's Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş'i tutuklayan Sulh Ceza Hakimi'nin aynı kişi olduğu yalanında bir kez daha ısrar etti.

Giriş Tarihi: 15.10.2015 10:25 Güncelleme Tarihi: 15.10.2015 10:29
Ahmet Hakan yazdıkça batıyor!
FETÖ'nün küfürbazı Bülent Keneş'e destek vereceğim derken bir yalana imza atan Ahmet Hakan, tartışmayı sürdürdükçe batıyor. Ahmet Hakan'ın yalanları yargı çevrelerinde alay konusu oldu. Hürriyet Yazarı Ahmet Hakan Coşkun Bülent Keneş ve kendisinin darp edilmesi olayında asıl kararı veren mahkemeyi yanlış yazıp, bu yanlış üzerinden Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Varank'a saldırdı.

BİR KEZ DAHA ISRAR ETTİ

Ahmet Hakan Coşkun bugünkü köşesinde kendisine saldıran kişileri serbest bırakan Sulh Ceza Hakimi ile Today's Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş'i tutuklayan Sulh Ceza Hakimi'nin aynı kişi olduğu yalanında bir kez daha ısrar etti..
Adli kaynaklardan edinilen bilgilere göre, Ahmet Hakan'ın bu iddiası gerçek dışı… Bülent Keneş İstanbul 4. Sulh Ceza Hakimliği tarafından hakkında verilen tutuklamaya yönelik yakalama kararı sonucu tutuklanarak cezaevine konuldu. Ahmet Hakan Coşkun'a saldıran 6 kişi ise İstanbul 6. Sulh Ceza Hakimliği tarafından sorgulandı ve sadece bir kişi tutuklanarak cezaevine konuldu.

ALAY KONUSU OLDU

Yani Ahmet Hakan Coşkun'un iddiasının aksine Bülent Keneş'in dosyasına İstanbul 4. Sulh Ceza Hakimliği, Ahmet Hakan'ın darp edilmesi olayındaki zanlıların dosyasına ise İstanbul 6. Sulh Ceza Hakimliği baktı. Ama 2 dosyada da ana kararları bu iki mahkeme verdi. İstanbul 7. Sulh Ceza Hakimliği bu iki mahkemenin verdiği ana kararların uzantısı olan tali kararları uyguladı. Yani bir dosyada verilen yakalama kararının gereğini yerine getirdi, diğerinde ise sadece itirazı değerlendirdi. Ahmet Hakan bugünkü köşesinde yalanında ısrar edip bir de Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mustafa Varank'ı hedef alması dikkat çekti. Coşkun'un mahkemeleri karıştırıp bir de günlerdir bu iddiasını köşesine taşıması yargı çevrelerinde alay konusu oldu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Hakan yazdıkça batıyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN