Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Doğan Medyası'nın otobüs provokasyonu boş çıktı

Tüm Birliği'nden () yapılan yazılı açıklamada Doğan Haber Ajansı'nın abonelerine servis ettiği 'Özel halk otobüsleri eylem hazırlığında' haberinin gerçeği yansıtmadığı bildirildi.

Giriş Tarihi: 15.10.2015 20:39 Güncelleme Tarihi: 15.10.2015 22:08
Doğan Medyası'nın otobüs provokasyonu boş çıktı
OTOBÜS ESNAFI YALANLADI

Bu haberlerin, ni temsil yetkisi olmayan kişiler tarafından yayıldığı öne sürülen açıklamada, "Söz konusu açıklamayı yapan kuruluş ve şahıslar özel halk otobüslerini temsil etmemektedir. Muhtemelen kendilerine ait birtakım hesaplar içinde olarak bu açıklamayı yapmışlardır. Benzer girişimlerin devamı halinde yasal haklarımızı kullanacağımızı bildirmek isteriz" denildi.Açıklamada, Türkiye genelinde hizmet veren özel halk otobüslerinin , İstanbul'da ise Özel Halk Otobüsleri Odası, Toplu Taşım AŞ, Ulaşım AŞ, Yeni İstanbul Halk Otobüsleri AŞ, AŞ ve AŞ şirketleri tarafından temsil edildiği belirtildi.

AYDIN DOĞAN HESAP VERECEK!

ÜCRETSİZ TAŞIMALARA DEVAM

Özel halk otobüs işletmecilerinin yaşanan sorunları yasal platformlarda, görüşmelerle çözmekte olduğu vurgulanan açıklamada, hiçbir eylem yapılmayacağı kaydedildi. 6637 Sayılı Kanun gereğince yolcu sı yapıldığı belirtilen açıklamada, "Bu nedenle özel halk otobüslerinin ücretsiz yolcuları taşımayacağı yönündeki bilgiler de gerçeği yansıtmamaktadır" ifadesi kullanıldı.

HÜRRİYET'İN O MANŞETİNE TEPKİ YAĞDI

ULAŞIM SENDİKASI AÇIKLAMA YAPTI

Ulaşım İşverenler Sendikası (ULİS) yayımladığı açıklamada "Doğan Haber Ajansı'nın 'Özel Halk Otobüsü sahipleri bedava kartlar için eylem hazırlığında' başlığı ile yapılan haber gerçeği yansıtmamaktadır.Ayrıca Haberde başkan diye adı geçen Nejlettin Şan'ın sendikamız ile bir bağlantısı yoktur,sendikanın Genel Başkanı Sayın Ali Yaprak'tır. Ulaşım İşverenler Sendikası'nın şuan için böyle bir eylem kararı söz konusu değildir " denildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğan Medyası'nın otobüs provokasyonu boş çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN