Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Paralel Yapı yalanları için Kılıçdaroğlu'nu kullandı!

Geçtiğimiz yıl Diyanet İşleri Başkanlığı'na hacılar üzerinden iftira atan paralel medya bu kez CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu kullandı.

Giriş Tarihi: 21.10.2015 17:48 Güncelleme Tarihi: 21.10.2015 18:16
Paralel Yapı yalanları için Kılıçdaroğlu'nu kullandı!
Zaman zaman yaptığı asılsız haberlerle Diyanet İşleri Başkanlığı'nı hedef alan alan paralel yapının yayın organları bu yıl da Hac'la ilgili yalanını sürdürdü.
Zaman gazetesi geçen yıl, kutsal topraklarda hacılara zorunlu olarak hükümete yakın TV kanallarının izlettirildiği haberini yapmıştı.
Dün Zaman gazetesini ziyaret eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, medyaya sansür uygulandığını, hükümetin sadece kendine yakın bulduğu kanalların izlenilmesini istediğini hatta 'Hacca giden hacılarımıza sadece A Haber izletilmiş mesela' sözlerine geniş şekilde yer veren gazete, bu yalanını CHP lideri üzerinden sürdürmüş oldu.
TEK KANAL İZLETİLMESİ SÖZ KONUSU DEĞİL
Oysa Kemal Kılıçdaroğlu Zaman gazetesi çalışanlarına değil de Hac vazifezi için kutsal topraklara giden vatandaşlara sorsaydı, Diyanet'in kiraladığı otellerde isteyen herkesin istediği kanalı izleme özgürlüğüne sahip olduğunu öğrenecekti.
Zaten otellerdeki televizyonlarda günün büyük bölümünde Kabe ve Mescidi Nebevi'den canlı yayın yapan Suudi kanalları açık bulunuyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralel Yapı yalanları için Kılıçdaroğlu'nu kullandı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN