Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'li vekili 'ın emir eri mi oldu?

Giriş Tarihi: 22.10.2015 12:11 Güncelleme Tarihi: 22.10.2015 14:25
CHP'li vekili Aydın Doğan'ın emir eri mi oldu?

'ın usulsüzlüklerini ortaya çıkaran haberler yayınlandığında Doğan Medyası cevap vermeden 'li vekiller savunmaya geçiyor. Bu konuyu değerlendiren AK Parti Milletvekilleri önemli açıklamalarda bulundu.

AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner, 'li vekillerin 'ın sözcülüğüne kalkışmasını, "Ne zaman Aydın Doğan'a yönelik bir yolsuzluk ve usulsüzlük konusu gündeme gelse CHP sahneye çıkıyor. CHP'nin güya solcu diye bilinen vekilleri hemen devreye sokuluyor." sözleriyle değerlendirdi.

İşte Metiner'in açıklaması;

ÖNCE FETÖ'NÜN HAVUZUNDAN ÇIK

Aydın Doğan'a sesleniyorum sen önce FETÖ'nün havuzundan çık. Burdan açık açık söylüyorum Aydın Doğan Türk medyasının Goebbels'idir. (GOEBBELS KİMDİR)

BELGELERE İFTİRALI YANIT

Sabah'ın somut ve belgeli Aydın Doğan iddialarına hemen ertesi gün CHP'li vekil üzerinden cevap veriliyor. Bakıyorsunuz hiçbir belge ve bilgi yok. Sadece dedikodu ve iftira.AYDIN DOĞAN'A, YALAN İTHAM SORUŞTURMASI

DOĞAN GİBİ MANKURT...

Tamamen bel altına yönelik alçakça bir saldırı. Tam da Doğan Medyası'na ve o CHP'li vekile yakışır bir tutum bu. Cemal Kalyoncu onurlu ve dürüst bir işadamıdır. Milli ve yerlidir. Tek kabahatı, Doğan gibi mankurt olmamasıdır. Ülkesini ileri taşıyacak milli liderin Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında aslanlar gibi durmasıdır. Serhat Albayrak'ın dün babasını içeri tıkan ve ona acımasız zulmü reva gören zihniyet mensupları bugün sevgili Serhat'ı aynı gerekçelerle itibarsızlaştırmak istiyorlar.

DOĞAN'IN 3 MİLYAR DOLARLIK RANT PLANI

MİLLETİN DEĞİL DOĞAN'IN VEKİLİ

Ama nafile! O CHP'li vekil görünen o ki milletin değil Doğan'ın vekilidir. CHP de halkın partisi değil Doğan'ın ve arkasındaki güç odaklarının partisidir. Bütün Mankurtlar Anadolu aslanlarına karşı birleşmiş durumdadırlar. Ama yenilecekler. Kalyoncu bu milletin gönlünde taht kurmuş bir Türkiye sevdalısı işadamıdır. Davası Türkiye olmayan Mankurtlaşmış o siyasetçinin iftiraları Kalyoncu için birer şeref belgesi hükmündedir. Aykut Mankurt olmuşsa bize düşen aslanlarımıza aslanlar gibi sahip çıkmaktır. Fena halde korkmaya başladılar. Çünkü yaptıklarının hesabını verecekler. Korkuyla saldırıyorlar. Çirkef bulaştırıyorlar. Çirkef şerefli insanların suratına yapışmaz. Ve korkunun da ecele faydası olmaz.

METİN KÜLÜNK: HÜRRİYET KENDİ TARİHİNE BAKMALI

Sabah gazetesi hakkında asılsız haberler yapan Aydın Doğan'ın sahibi olduğu Hürriyet gazetesi kendi tarihine bakmalı ve şunu açıklamalı kim adına çalışıyorlar.

Aydın Doğan'ın ve Hürriyet'in vesayet dönemlerindeki tavırları ortada. Hürriyet'in 27 Mayıs'ta, 28 Şubat'ta durduğu yer ortada. Aydın Doğan ve sahibi olduğu Hürriyet Gazetesi her zaman milli değerlerin ve milletin karşısında yer almıştır. Aydın Doğan'ın bugün hedefine Serhat Albayrak, Cemal Kalyoncu ve Sabah gazetesini alması bu kişilerin, bu kurumların milletin yanında yer aldığını ortaya koyar.

CHP MİLLET DÜŞMANLARI İLE KOL KOLA

Bugün CHP'li vekil aracılığıyla hedefe koyuyorlar. CHP'de tek parti şeflik dönemini çağrıştıran yaklaşımı normal, CHP 27 Mayıs'ta neredeyse orada duruyor. CHP millet düşmanlarıyla kol kola duruyor. şimdi bunlara bir tane daha eklendi; paralele yapı. bunların yanında Kandili de eklemek gerekiyor.

BÜLENT TURAN: SİYASET TARZI HAKARETTEN ÖTEYE GEÇEMEYEN ADIMI ÇIKARIYOLAR

Mahkeme kararıyla takipsizlik verilen 17-25 Aralık operasyonunun asıl amacı, yargılama sürecindeki hukuksuzluklar bir bir ortaya çıkıyor, milletimizin takdirine sunuluyorken, siyaset tarzı hakaretten öteye geçmeyen bir vekil ortaya çıkıp kahraman edasıyla sözde ortaya çıkardığı bağlantılarla yolsuzluğu tespit ettiğini söylüyor.

SİCİLLERİ HİÇ DE TEMİZ DEĞİL

Ne tesadüf ki bunun sözcülüğünü Doğan medyası yapıyor. Kanalında terör örgütü propagandasının yapıldığı yayınlardan sonra milletin tepkisini çeken Doğan medyası bir başka medya grubuna kanıtsız atılan iftiraları manşetine çekiyor.

Hukuk devleti içerisinde yolsuzluğa bulaşan kimse bunun cezasını çeker. Paralel-CHP-Doğan medyası işbirliğinin ortaya attıkları iddialarda sicili hiç de temiz değil. Biz bu iddiaları son dönemde çok gördük. Ardından ortaya dökülen hukuksuzlukları da.

Kaynak: Sabah.com.tr

"1056 ANIT AĞACI KESEMEYİNCE HÜKÜMETE SAVAŞ AÇTI!"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'li vekili Aydın Doğan'ın emir eri mi oldu?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN