itiraf: 40 bin adamımız gitti

'nün sitesi Hizmet News'te itiraf gibi bir haber yer aldı. Habere göre, "Cemaatçi 30 bin polis ve 150 yargı üyesinin yeri değiştirildi, tutuklandı ya da açığa alındı. Toplamda 40 bin kamu görevlisi benzer sonuçla karşılaştı" denildi.

Giriş Tarihi: 22.10.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 24.10.2015 06:28
Paralel itiraf: 40 bin adamımız gitti
ülen cemaatinin uluslararası resmi haber sitesi Hizmet News'teki 3 Ekim 2015 tarihli yazıda önce Gülen örgütünün Güney Afrika'daki yapılanmasının detaylarına yer veriliyor. Yazıda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yükselmesinde cemaatin yardımcı olduğu iftirası ile cemaatin 2012'den beri AK Parti'ye muhalefet etmesi dolayısıyla partinin 'mahvolma noktasına' gelebileceği sözleriyle densizlik de yapılıyor. Gülen medyasından 'medya imparatorluğu' olarak bahsedilmesi dikkat çekerken, 17, 25 Aralık darbe girişimlerinin ardından cemaate mensup olan 30 bin polisin ve 150 yargı üyesinin yerinin değiştirildiği, tutuklandığı ifade edilerek 40 bin cemaat mensubu kamu görevlisinin bu operasyonlar dolayısıyla benzer sonuçlarla karşılaştığı itiraf ediliyor.

RAKAMLARLA FETÖ'DE BÜYÜK ÇÖKÜŞ

FETÖ'nün Türkiye imamının yardımcısı yakalandı

Uşak'taki " Devlet Yapılanması"na yönelik operasyon kapsamında aranan "Türkiye imamı"nın yardımcısı işadamı Hazim S, İstanbul'da saklandığı akrabasının evinde yakalandı. Uşak'a getirilen Hazim S., görüntü almaya çalışan gazetecilere el sallayarak "Çekin çekin yakışıklı olsun" dedi. Hazim S. ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.

Akşam

'OY VE ÖTESİ'NE FETÖ DESTEĞİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Paralel itiraf: 40 bin adamımız gitti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN