Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Bedduayla işbirlikçilere selam mı çaktı?

Giriş Tarihi: 10.11.2015
Bedduayla işbirlikçilere selam mı çaktı?
Fetullah Gülen, "Fetullahçı Terör Örgütü" (FETÖ) iddianamesine yine beddua ederek cevap verebildi. Örgüt sitesinde 9 Kasım 2015'te yayımlanan sohbette Gülen'in bedduası içinde kripto Yahudiler'in gizli cemaati Pakraduniler'in adını geçirmesi "İşbirlikçilere gizli mesaj mı veriyor" şüphesi doğurdu. İşte Gülen'in konuşmasından alıntılar;
Dünyanın o cazibedar güzelliklerine kapılmadan, aşağı insanlara boyun eğmeden, kendi düzenini kurarak, milli ruhu yüceltmek için, ruhunun abidesini ikame etmek için koşmak lazım. Bu süfyaniyet asrının süfyanlarının arkasından gitmeden. Bunlar, yapamadıkları şeyleri başkaları yapıyorsa, hazımsızlıktan, hasetten, çekememezlikten dolayı onu yıkmaya çalışmışlardır. Bugünkü tahribatın arkasındaki temel düşünce budur. Yoksa ne terör örgütü var ne de devlete talip olan var.
Bütün terör örgütlerinin Allah belasını versin!.. Pakrudini Terör Örgütü'nün Allah belasını versin!.. Pers Terör Örgütü'nün Allah belasını versin!.. Terör örgütü olmayana, "terör örgütü" diyenlerin Allah belasını versin!.. Paralel olmayana "paralel" diyenlerin de Allah belasını versin!.. Umduklarının aksiyle onları tokatlasın, yerle bir etsin, hazan yemiş yapraklar gibi savursun, gübreler gibi toprağın bağrına devirsin, gübre kılsın hepsini!
Gülen'in konuşmasında işaret ettiği Pakraduniler, Sultan Abdülhamit zamanında Ermeni isyanlarını çıkaran üç kimlikli gizli bir cemaat. Müslüman taklidi yapan Ermeni görünümlü Yahudiler olarak biliniyorlar. Gülen'in konuşmasında güya beddua ettiği bu örgüte Selam-Tevhid kumpasını başlattığı ortaya çıkan 'selam çakmak' şifresi gibi gizli bir mesaj göndermiş olabileceği şüphesi akıllara geldi.

ESKİ İMAMI AKIL SAĞLIĞI TESPİTİNİ İSTEDİ
Gülen'in, 16 yıl değişik yönetim kadrolarında yer alan eski imam Selim Çoraklı, mahkemeden Gülen'in akıl sağlığının araştırılmasını istedi. Gülen, Çoraklı'ya örgütün yapısını deşifre ettiği "Gülen'in Ağlattığı Müslümanlar" adlı kitabı yüzünden Anadolu 14. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde dava açmıştı. Çoraklı, davaya sunduğu dilekçede Gülen'in Allah ile konuştuğu, Allah'ın kainatı kendisi için ayakta tuttuğu, kendisinin Hz. İsa olduğu gibi iddiaların akli dengesinin yerinde olduğu konusunda şüpheye düşürdüğünü belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bedduayla işbirlikçilere selam mı çaktı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN