yine haddini aştı

Giriş Tarihi: 19.1.2016 12:27 Güncelleme Tarihi: 20.1.2016 13:58
Kılıçdaroğlu yine haddini aştı

Genel Başkanı Kemal 'nun CHP 35. Olağan Kurultayı'nda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik ifadeleri nedeniyle hakkında soruşturma açılmasına ilişkin Twitter'da yine haddini aşan açıklamalarda bulundu.

, "Diktatör bozuntusuna diktatör bozuntusu diyeceğim tabi ki. Çünkü, dünyanın her yerinde diktatör bozuntusuna diktatör bozuntusu denir!" dedi.

METİN KÜLÜNK: KISKANÇ VE CAHİLSİN

Kılıçdaroğlu'nun Cumhurbaşkanı'na ağır hakaret içeren kurultay konuşmasının ardından açılan soruşturmaya ilişkin Twitter'dan yağdırdığı yeni hakaretlerine 'den ''Kıskanç ve Cahilsin'' yorumu geldi.

Kılıçdaroğlu'nun dur durak bilmeyen mesnetsiz ve haddini aşan ağır hakaretlerine ilk cevap ise Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külük'ten geldi.

İşte Külünk'ün sabah.com.tr'ye yaptığı açıklamalar...

''KILIÇDAROĞLU KENDİ DİKTATÖRLÜĞÜNÜ İFŞA EDİYOR''

Kılıçdaroğlu'nun haddini aşan sözlerine cevap veren Külünk, ''Bu cümleleri söyleyen Genel başkanı kendi partisinin iktidar olduğu şeflik dönemine bir baksın, adını tarihe diktatörlükle yazdırmış bir partinin genel başkanlığını yapmış olduğunu da unutmasın. Kılıçdaroğlu, partisinden yakın zamanda ihraç edilen partililerine reva gördüğü davranışlarıyla da kendi diktatörlüğünü ifşa ediyor.'' dedi.

''KILIÇDAROĞLU'NUN TAVIRLARI KISKANÇLIK SENDROMUDUR''

CHP'nin kırılma içinde olduğunu belirten Külünk, ''Kılıçdaroğlu'nun bu tavırları bir kıskançlık sendromudur. Bu sendromu yasaması gayet normal, yakışıksız tavırlarıyla kongrede CHP'deki iç kırılmalarını kamuoyundan saklamak istiyor. CHP, ciddi bir kırılmaya gidiyor. Kılıçdaroğlu, halkın gönlünde taht kurmuş Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saldırarak CHP'nin birliğini sağlayacağını zannediyor.'' İfadelerini kullandı.

''KILIÇDAROĞLU DEVLETİNİN BAŞININ CUMHURBAŞKANI OLDUĞUNU ANLAMAYACAK KADAR CAHİL''

Külünk, Kılıçdaroğlu'nun ''Savcılara talimat vermek Cumhurbaşkanı'nın işi değildir'' sözleri için ise ''Türkiye'de devletin başı yargı da dahil tüm kurumların başı Cumhurbaşkanı'mızdır. Yürütmenin bütün işleri de Cumhurbaşkanı'na bağlıdır. Cumhurbaşkanı'nın kendisine hakaret eden bir saygısızla ilgili hukuku göreve çağırmasından daha doğal ne olabilir. Kılıçdaroğlu bunu da devletin başının Cumhurbaşkanı olduğu da anlamayacak kadar cahildir. Gitsinler bakalım Almanya'da Avrupa'da Savcılar nereye bağlı? ama bunu bile okuyamayacak kadar cahiller.'' dedi.

''CHP HIZLA HDP'NİN BOŞALTTIĞI ALANI DOLDURMAK İSTİYOR''

Külünk ayrıca ''CHP ve Kılıçdaroğlu anlayışı millet düşmanıdır, amaçları devleti iddiasız hale getirmektir. Ayrıca bunların anlayışı da sosyal darvinisttir. Hedefleri bu toprakları İslamsızlaştırmaktır. CHP bu zihniyeti ve çıkışlarıyla da doğu ve güneydoğu da hızla HDP'nin boşalttığı alanı doldurmak istiyorlar, devlete millete silah çekenlerle kolkolalar.'' dedi.

KILIÇDAROĞLU'NA SORUŞTURMA

CHP'NİN BAŞMOLLASI KILIÇDAROĞLU
KILIÇDAROĞLU'NA TEPKİLER ÇIĞ GİBİ!
ERDOĞAN'A HADDİNİ AŞAN SÖZLER


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçdaroğlu yine haddini aştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN