Türkiye'nin en iyi haber sitesi

de Abant ihanetine isyan etti!

17-25 Aralık darbesinden sonra tarafından kurdurulan partisi ile birlikte ortada bırakılan , nda PKK terörünü aklayan ihanet gibi sonuç bildirisine isyan etti.

Giriş Tarihi: 3.2.2016 01:52 Güncelleme Tarihi: 3.2.2016 13:24
Tuzluk vekil de Abant ihanetine isyan etti!
Fetullahçı Terör Örgütü'nün birçok vaatlerle kandırarak parti kurdurduğu eski milletvekili , 'nün sivil ayağı Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın 34'üncüsünü düzenlediği Abant Platformu'nun "terör" toplantısına dönmesine sert tepki gösterdi.

İdris Bal, sonuç bildirgesinde sivil kayıplardan ve kültür mirasının yok edilmesinden bahsedildiğini fakat terörden bahsedilmediğini söyleyerek "Çözüm bölgenin hendek kazanlara terk edilmesi değildir!" dedi.

ABANT'TA TERÖR TOPLANTISI!

17-25 Aralık darbesinden sonra FETÖ tarafından kurdurulan partisi ile birlikte ortada bırakılan İdris Bal siyaseti ve FETÖ'yü terk ederek köşesine çekilmişti.

na çağırılmayan İdris Bal, PKK terörünü aklayan ihanet gibi sonuç bildirisine isyan etti.

İdris Bal'ın isyanı FETÖ-PKK işbirliğini bir kez daha gözler önüne serdi.

İDRİS BAL'DAN PARALEL İTİRAFI

İşte İdris Bal'ın Abant toplantısı sonuç bildirisine ilişkin attığı tweetler:

Çözüm evrensel değerlerin bir kısmını kabullenip, bir kısmını reddederek olmaz. Hiçbir şiddeti, terörü meşrulaştırmaz.

"Kürt sorununun çözüm yöntemi silahlı mücadele ve şiddet" olmadığı vurgulanıyor. Çözüm bölgenin hendek kazanlara terk edilmesi de değildir!

Abant Toplantısı Bildirisi (9.m)'de şiddetten, sivil kayıplardan kültür mirasının yok edilmesinden bahsediliyor fakat terörden bahsedilmiyor

GYV Abant Toplantısı sonuç bildirisinde, demokrasi, bağımsız yargı, çoğulculuk, özgür medya, Parlamenter sistem gibi vurgular var. Fakat!..

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tuzluk vekil de Abant ihanetine isyan etti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN