Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şeref Malkoç'tan çarpıcı açıklamalar

Giriş Tarihi: 28.2.2016 14:03 Güncelleme Tarihi: 28.2.2016 14:19
Şeref Malkoç'tan çarpıcı açıklamalar

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Şeref Malkoç İstanbul Esenler Belediyesi tarafından düzenlenen Necmettin Erbakan anma programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Malkoç, Erbakan'ın çocuklarını Paralel yapının okullarına gönderen insanları "Göndermeyin Yahudi'ye asker yetiştirirsiniz göndermeyin" şeklinde uyardığını hatırlattı…

28 ŞUBAT POST-MODERN DARBESİNE GİDEN SÜREÇ


İstanbul Esenler Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti 54'üncü Başbakanı Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan için bir anma programı düzenledi. Vefatının 5'inci yılında Esenler Dr. Kadir Topbaş Kültür Merkezi'nde düzenlenen anma programına konuşmacı olarak, Refah Partisi dönemimde milletvekilliği ve Erbakan'ın avukatlığını yapan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Şeref Malkoç katıldı. Malkoç, konuşmasında Erbakan'ın siyasi yaşamı ve duruşunu anlattı.

28 ŞUBAT MAĞDURU ÖĞRETMEN 12 YIL SONRA HAYALİNE KAVUŞTU

O OKULLARA GÖNDERİRSENİZ YAHUDİ'YE ASKER YETİŞTİRİRSİNİZ

Erbakan'ın 90'lı yıllarda Paralel Yapı'ya ait olduğu iddia edilen okullara öğrenci göndermek isteyen aileleri uyardığını anlatan Malkoç, "Bizim arkadaşlarımızın önemli bir kısmı çocuklarını imam hatipten alıp değişik yerlere veriyorlar. Özellikle de bir kısmı Paralel Yapının okullarına gönderiyordu. Yanına gelenlere hoca nasihat ederdi. Derdi ki (Göndermeyin, göndermeyin Yahudi'ye asker yetiştirirsiniz göndermeyin). Bunu 17 Aralık'tan sonra değil, 1997- 98 yıllarında söylerdi" diye konuştu.

AYM'NİN KARARI FETÖ İLE İRTİBATLI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şeref Malkoç'tan çarpıcı açıklamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN