Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kandemir: Kılıçdaroğlu'nun ruh sağlığı bozuk

AK Parti Milletvekili Erkan Kandemir, Kılıçdaroğlu'nun Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu ile ilgili grup toplantısında kullandığı skandal ve saygısız ifadelere sert tepki gösterdi. Kandemir, "Kılıçdaroğlu'nun ruh sağlığının bozuk olduğunu düşünüyorum" dedi.

Giriş Tarihi: 5.4.2016 17:05 Güncelleme Tarihi: 5.4.2016 18:03
Kandemir: Kılıçdaroğlu'nun ruh sağlığı bozuk

Kılıçdaroğlu'nun, Sema Ramazanoğlu'nun Bakan olmasını bir kenara koyarak, bir kadın, bir anne ile ilgili olarak sarfettiği cümleler nasıl bir ruh hali taşıdığının göstergesi.

BİZE MUHALEFET DİYE YUTTURMASINLAR

Bu cümlelere tüm kadınları, toplumu ayağa kaldırmaları. Bir ana muhalefet lideri nasıl böyle cümleleri ağzına alabilir? Hele ki son derece hassas bir konuda konuşurken. Bunu muhalefet diye bize yutturmaya kalkmasınlar.

Bu kelimeler psikolojik bir travma ile söylenebilir. Topluma, kadınlara tüm saygısını kaybetmiş bir halin dışa vurumudur bu. Hele ki bunun son derece iyi niyetle bir gayretle meselelerin üzerine gitme cesareti gösteren bir bakanla ilgili yapıyor olunması son derece üzücü.

KILIÇDAROĞLU DERHAL ÖZÜR DİLESİN

Malesef siyasetin dilini kirleten cümlelerden sonra şimdi siyasetin ahlakını zedeleyen bir demeçle karşı karşıyayız. Sayın Kılıçdaroğlu'nun önce Bakan hanımdan, sonra kadınlardan, sonra da toplumdan derhal özür dilemesi gerekir.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kandemir: Kılıçdaroğlu'nun ruh sağlığı bozuk
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN