Türkiye'nin en iyi haber sitesi

FETÖ’nün pişkin tetikçisi yine Cumhurbaşkanı’na hakaret etti!

Hakkında FETÖ davasından soruşturma başlatılan Fetullahçı Suç Örgütü’nün tetikçisi Milletvekili Eren Erdem yine Cumhurbaşkanı’na hakaret etti. Hakkında başlatılan FETÖ soruşturmasını perdelemek için Cumhurbaşkanı’na galiz hakaretler ederek kendisine yönelik gündem değiştirmeye çalışan Eren Erdem, bugün düzenlediği basın toplantısında yine alçak haraketlerini sıraladı. Eren Erdem ayrıca meclisin dokunulmazlığını kaldıramayacağını iddia etti.

Giriş Tarihi: 4.5.2016 18:15 Güncelleme Tarihi: 4.5.2016 18:36
FETÖ’nün pişkin tetikçisi yine Cumhurbaşkanı’na hakaret etti!

'li Eren Erdem dokunulmazlıklara ilişkin teklifin Meclis'ten geçmeyeceğini ve komisyonda evet diyen CHP yönetiminin oylamada hayır oyu kullancağını iddia etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret etmeye devam edeceğinin altını çizen Eren Erdem, savcıları kendisine dava çaması için göreve davet etti.

FETÖ'NÜN TETİKÇİSİNDEN PİŞKİNLİK: CUMHURBAŞKANI'NA HARAKETE DEVAM EDECEĞİM!

Erdem "Eğer benden ifade almak isterse bu ifademde Cumhurbaşkanına sırf bir emsal teşkil etmek için bir hakaret daha gerçekleştireceğim. Çünkü dokunulmazlığım devam edecek. İkinci davanın açılması için zorlayacağım." dedi. CHP Milletvekili Eren Erdem 'de düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Meclis Başkanı İsmail Kahraman'a ağıza alınmayacak hakaretler sıraladıktan sonra savcıları göreve davet ederek kendisi hakkında soruşturma başlatılmasını istedi. TBMM çatısı altında Cumhurbaşkanı'na yönelik alçak saldırıya meclis başkanlığının nasıl bir yaptırım uygulayacağı merak ediliyor.

ERDEM'İN DEĞİRMENİNİN SUYU NEREDEN GELİYOR?

FETÖCÜ VEKİLE FETÖ SORUŞTURMASINDAN DOKUNULMAZLIĞININ KALDIRILMASI TALEBİ!

Öte yandan İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili İsmail Uçar'ın Özel Soruşturma Bürosu'na gönderdiği dosya üzerinden hazırlanan fezlekede, Erdem'in dokunulmazlığının, "Türkiye Cumhuriyeti'ni ortadan kaldırmaya veya görevini kısmen veya tamamen yapmasını engellemeye teşebbüs", "terör örgütüne üye olmamakla birlikte yardım etmek" ve "gizli kalması gereken bilgileri ifşa ve yayımlama" suçları kapsamında kaldırılması istendi.

'GAZ'CI VEKİL ERDEM'E FEZLEKE

GAZETEYİ ELE GEÇİRDİ...
Fezlekede Karşı gazetesinin sahibi Turan Ababey ile Eren Erdem'in 2013'te tanıştıkları, Eren Erdem'in Turan Ababey'i muhalif bir gazete çıkarmaya ikna ettiği ve 9 Şubat 2014 tarihinde gazetenin Karşı ismiyle yayın hayatına başladığı anlatıldı. Eren Erdem'in gazetenin Genel Yayın Yönetmeni olduğu, muhabir Emre Erciş'in İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde görevli bir kısım polis memurları ve eski Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı'dan temin ettiği gizli belge ve bilgileri Eren Erdem'e ilettiği, gazete yönetiminin bir süre sonra neredeyse tamamen Eren Erdem'in eline geçtiği kaydedildi.

FETÖ'NÜN TETİKÇİLİĞİNİ YAPAN CHP'Lİ EREN ERDEM BAŞ ŞÜPHELİ

TUSKON'DAN GELEN BELGELERİ YAYINLADI!
Karşı gazetesine, TUSKON'un danışman firmasında çalışan Yusuf isimli kişiden de belge geldiği, bu belgelerin Emre Erciş aracılığıyla Erdem'e ulaştırıldığı, hükümet aleyhine getirilen bazı haberlere ilişkin muhabirlere ödül verildiği, 'Kan Lobisi' başlığı ile devlet büyüklerinin arasında gerçekleşen görüşmenin haber yapıldığı ifade edildi. Gülen grubuna yakın CİHAN Haber Ajansı yetkililerinin de Erdem ile gizli görüşmeler yaptığı kaydedilen fezlekede, Karşı gazetesi eski çalışanlarının Erdem aleyhine ifadelere yer verildi. Fezlekede Eren Erdem'in 25 Aralık kumpası şüphelileri ile işbirliği yaptığı da ifade edildi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ’nün pişkin tetikçisi yine Cumhurbaşkanı’na hakaret etti!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN