Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kılıçdaroğlu'ndan yeni skandal

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, AK Parti’nin başkanlık önerisiyle ilgili “Kan dökülmeden olmaz” sözlerinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'a cevap olarak, “’deki tartışmaları buraya taşımak istemiyorum. Ama şu cümleyle ifade edeyim. Dönünce ağzının payını vereceğim“ diyerek yeni bir skandala imza attı. Kılıçdaroğlu ayrıca Adnan Menderes ve Geçmiş'i kendi sözlerini savunmak için örnek göstermesi sosyal medyada büyük tepki topladı.

Giriş Tarihi: 13.5.2016 09:36 Güncelleme Tarihi: 13.5.2016 10:15
Kılıçdaroğlu'ndan yeni skandal

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A ÇİRKİN HAKARET

Berlin'de basın toplantısı düzenleyen CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisine yönelik sözlerine yurtdışından cevap vermeyeceğini söyledi. Kılıçdaroğlu, "'deki tartışmaları buraya taşımak istemiyorum. Ama şu cümleyle ifade edeyim. Dönünce ağzının payını vereceğim" dedi.

"KAN DÖKME" SÖYLEMİ VE AŞIRI ÇARESİZLER

ADNAN MENDERES VE DENİZ GEZMİŞ'İ ÖRNEK GÖSTERDİ

Kılıçdaroğlu, 1960 ve 1970'li yıllarda idam edilen eski Başbakan Adnan Menderes ve gençlik hareketi lideri Gezmiş'i de anımsatarak şunları söyledi:

"Demokrasiyi her savunanın, bedel ödediği bir dünya var. Sadece bize özgü değil ki. İnsanlık tarihine bakın, demokrasi için bedel ödeyen insanların tarihidir. Bu ülkede Deniz Gezmişler, başbakanlar asılarak bedel ödedi. Faili meçhul cinayetler bedel değil midir?"

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN KILIÇDAROĞLU'NA SERT TEPKİ!

KILIÇDAROĞLU'NUN İFTİRALARINA ALMANYA'DAN SERT TEPKİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçdaroğlu'ndan yeni skandal
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN