Türkiye'nin en iyi haber sitesi

2. Komutanı'nın da aralarında bulunduğu 4 hain 'ye nakledildi

Darbe girişimi nedeniyle tutuklanan 2. Komutanı Orgeneral Adem Huduti'nin de aralarında bulunduğu 4 hain 'ye nakledildi.

Giriş Tarihi: 24.7.2016 10:51 Güncelleme Tarihi: 24.7.2016 10:59
2. Ordu Komutanı'nın da aralarında bulunduğu 4 hain Düzce'ye nakledildi

Darbe girişimi nedeniyle tutuklanan 2. Komutanı Orgeneral Adem Huduti, 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Avni Angun, 7. Ana Jet Üs Komutanı Tuğgeneral Emin Ayık ile İkmâl ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral İsmet Gökhan Gülmez, Çilimli T Tipi Cezaevi'ne nakledildi.

HUDUTİ DE DÜZCE'YE NAKLEDİLDİ

Darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz akşamının ardından gerçekleştirilen operasyonlarda gözaltına alınan ve tutuklanan 2. Ordu Komutanı Orgeneral Adem Huduti, 2. Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Avni Angun, 7. Ana Jet Üs Komutanı Tuğgeneral Emin Ayık ile Afyonkarahisar İkmâl ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral İsmet Gökhan Gülmez, yoğun güvenlik önlemleri altında karayoluyla Düzce'ye götürüldü.

DARBECİ HAİNLERİN EŞLERİ DE YANDI

Çilimli ilçesindeki T Tipi Cezaevi'ne konulan darbeci generallerin, tutukluluklarına burada devam edileceği öğrenildi. Darbe girişimine ilişkin yürütülen çalışmalar neticesinde darbeci generaller Huduti, Ayık ve Angun beş gün önce Malatya'da, Gülmez ise Afyon'da tutuklanmıştı.

GÜLEN DARBEYİ BÖYLE İTİRAF ETTİ

İSTANBUL'A GELMESİNİ BÖYLE ENGELLEDİLER

MARMARİS'TEN KAÇAN HAİNLER BAZI MÜHİMMATLARINI GERİDE BIRAKTI!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
2. Ordu Komutanı'nın da aralarında bulunduğu 4 hain Düzce'ye nakledildi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN