Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gülen darbeyi böyle itiraf etti

Terörist elebaşısı Fethullah Gülen yaptırdığı darbe girişiminin ardından örgütüne seslendi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik suikast imasında bulundu, FETÖ lideri Gülen sözleriyle kanlı darbe girişimini itiraf etmiş oldu.

Giriş Tarihi: 22.7.2016 10:55 Güncelleme Tarihi: 22.7.2016 15:52
Gülen darbeyi böyle itiraf etti

Teröristbaşı Fethullah Gülen'in örgütüne talimatlar ve milete tehditler yağdırdığı yeni konuşması yayınlandı.

Darbe girişiminin ardından ilk kez video yayınlayan Teröristbaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast imasında bulunurken, meydanlarda demokrasi nöbeti tutan vatandaşlara hakaret ederek tehdit etti.

Teröristbaşı Gülen'den Türk milletine "Ahmaksınız"

KANLI DARBEYİ SAVUNARAK İTİRAF ETTİ

İlk açıklamalarında "darbeyi ben yaptırmadım" yalanına sığınan Teröristbaşı Fetullah Gülen, delillerin birer birer ortaya çıkması, itirafların başlaması, asker imamın Akıncılar Üssü'nde yakalanması ve FETÖ'cü emniyet müdürünün asker kıyafeti ile tankın içinde ortaya çıkması ile bu yalanı daha fazla sürdürmedi. Teröristbaşı videoda da görüldüğü gibi yapılan darbe girişimini ve halka yapılan hain saldırıları hem savundu hem de itiraf etti.

ERDOĞAN'A SUİKAST İMASI

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı da açıkça tehdit eden Teröristbaşı Gülen, Hitler'in intiharını hatırlatarak akıllarında olan suikast ihtimalini dışa vurmuş oldu.

TERÖRİSTBAŞI GÜLEN'DEN MİLLETE TEHDİT: HAYATTA KALIRLARSA...

İŞTE HAİNLER KOĞUŞU!

Meydanlarda şanlı direnişleri ile darbeye izin vermeyen milletimizi de tehdit eden Teröristbaşı, Dünya kamuoyunun milletimizi sarmaladığını de itiraf etti.

"Varsın bir sürü ahmak bir başarı elde etmiş gibi güle dursun, düğünler dernekler kursun, o komik durumlarını birer bayram ilan etsinler fakat onları alaya alıyor" sözlerini ise, "Hayatta kalırlarsa eğer yaptıklarından utanacaklar ve keşke diyecekler fakat öbür tarafta da keşke diyemeyecekler" tehdidiyle devam ettirdi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gülen darbeyi böyle itiraf etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN