Türkiye'nin en iyi haber sitesi

YÜKSELEN BURÇ HESAPLAMA

Yükselen burcumuz, kişilik özelliklerimizi ve yeteneklerimizi tanımlar. Doğum anımızda ufukta yükselmekte olan burç yani yükselen burcumuz yaşamımızı büyük oranda etkiler. Yükselen burcunuzu öğrenmek için doğum bilgilerinizi ( gün/ay şeklinde doğum tarihi, doğum saati ve cinsiyet) aşağıdaki tabloya girin, sonucunuzu öğrenin.

Cinsiyet Seçiniz:
Doğum Saatiniz:
:
Doğum Tarihiniz:
/ /
Doğum Yeriniz:

Öz burcunuz kadar önemli olan yükselen burç, doğduğunuz sırada ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Ortalama iki saate bir değişim gösteren yükselen burç hesaplama için doğum saatinizi doğru olarak bilmeniz gerekmektedir. Eğer elinizde net bir doğum saati yok ise yükselen burcunuzu hesaplayamazsınız. Yükselen burç hesaplama işlemi için aşağıda bulunan yükselen burç bulma aracındaki cinsiyet, doğum saati, doğum tarihi ve doğum yeri bilgilerini eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Daha sonra ''yükselen burcunu hesapla'' butonuna tıklayarak öğrenebilirsiniz.

YÜKSELEN BURÇ NEDİR?

Yükselen burç, anne rahminden çıktığınız ve ilk nefes aldığınız anda güneşin doğuş istikametinde bulunan göksel bölgeye denir. Bir diğer açıklama ile Gökyüzünde görünen 12 yıldız bloğunu simgelemektedir. Bu nedenle yükselen burcunuzu bulabilmeniz için mutlaka elinizde net bir doğum saatiniz bulunmalıdır. Aksi takdirde burcunuzu hesaplayamazsınız.

ALÇALAN BURÇ NEDİR?

Batı ufkundan yükselen burcun yanı sıra bir başka burç da batı ufkundan alçalmaktadır. Bunun adı da alçalan burçtur. Yükselen burcun bazı özelliklerini dengelemektedir.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

AYLIK BURÇ YORUMLARI

YILLIK BURÇ YORUMLARI

BUGÜN DOĞANLAR İÇİN PUSULA

BURÇ HESAPLAMA

Doğum Gününüz

BURÇ UYUMU HESAPLAMA

Burcunuzun ve onun burcunun aşk hayatınıza etkisi ne olur? Burcunuz Onun Burcu
SON DAKİKA