Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hasdal mermileriyle halkı kurşunladılar

Hasdal’da ‘Bu mühimmatla Ergenekon ve Balyozcular darbe yapacaktı’ diyerek ve mühimmat ayırıp darbeye hazırlık yaptıkları ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 28.7.2016 10:05 Güncelleme Tarihi: 28.7.2016 10:30
Hasdal mermileriyle halkı kurşunladılar

Hain kalkışmanın harekat merkezlerinden biri olan Hasdal Kışlası'ndaki FETÖ üyesi komutanların, aylar öncesinden darbe hazırlığı yaptıkları belirlendi. FETÖ'cüler 17-25 Aralık darbe girişimleri boşa çıkınca arka planda tuttukları askeri darbe girişimi planını devreye sokmak için çalışmalara başladı.

ERGENEKON İÇİN AYRILAN MÜHİMMATLAR BİRLEŞTİRİLECEK DİYEREK...

Ocak 2016'daki denetlemenin ardından 'un tüm mühimmatının bulunduğu Hasdal'daki cephaneliğe bir başçavuş nezaretinde götürülen 15 er'e, "Ergenekon için ayrılan mühimmatlar birleştirilecek" diyerek, girişimi için çok sayıda mühimmatın cephanelikten ayrıldığı ortaya çıktı.

EMRİ VEREN CUNTACI TUTUKLANDI

Bu emri veren Yurtta Sulh grubu üyesi Albay Müslüm Kaya, girişimin püskürtülmesiyle önce gözaltına alındı sonra tutuklandı. Cuntacıların halka sıktığı kurşunların da bu cephanelikten alındığı belirtildi.

MİLLETİN VERGİSİYLE ALINAN SİLAHLARI MİLLETE DOĞRULTTULAR

Milletin ödediği vergilerden ayrılan ücretle TSK envanterine alınan ve mühimmatları FETÖ'cüler acımasızca yine millete doğrulttu. Cuntacıların, darbe girişiminde bulunmak üzere harekete geçtikleri noktalar için savaşa girer gibi hazırlıklı gittikleri kaydedildi. Püskürtülen darbecilerin yanlarında bulundurdukları tüm mühimmatlara el konuldu.

DARBECİ HAİN BOLAT: ÜLKEYİ YERLE BİR EDECEKTİK

DARBECİ ASKERLERE AİT BİR KAMYON DOLUSU MÜHİMMAT GÖRÜNTÜLENDİ

DARBECİ ASKERLERİN YENİ FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKTI

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hasdal mermileriyle halkı kurşunladılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN