FETÖ şüphelisi işadamı yurtdışına çıkarken yakalandı

Fethullahçı Terör Örgütü’nün işadamları yapılanmasına ilişkin yürütülen soruşturma çerçevesinde şüpheli olan ve Batı Akdeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu Başkanı Mustafa Özkara yurtdışına çıkmak üzereyken gözaltına alındı. Özkara, FETÖ'cü TUSKON'un toplantısında Başkan Rızanur Meral'in, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a savurduğu tehditleri dakikalarca ayakta alkışlamıştı. Ayrıca Mustafa Özkara'nın babası Osman Özkara'nın da FETÖ'nün ilk finansörlerinden biri ve örgütün para kaynaklarını en iyi bilen isim olduğu öğrenildi

Giriş Tarihi: 31.7.2016 02:46
FETÖ şüphelisi işadamı yurtdışına çıkarken yakalandı

Fethullahçı Terör Örgütü'nün işadamları yapılanmasına ilişkin yürütülen soruşturma çerçevesinde ve Batı Akdeniz Sanayici ve İşadamları Federasyonu Başkanı Mustafa Özkara ve işadamı Şeref Sipahi gözaltına alındı.

Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ soruşturması çerçevesinde şüpheli olan Özkara'nın İstanbul'da Kırgizistan'a gitmek üzere havalimanına geldiğini belirlendi. Özkara, İzmir Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından havalimanında gözaltına alındı.

İzmir'de bulunan İşadamı Şeref Sipahi'nin de tüm mal varlığını elinden çıkarıldığı belirlendi. Kaçacağı tahmin edilen Sipahi de gözaltına alındı. İki şüpheli İzmir Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde sorgu alındılar.

İşte Özkara'nın FETÖ'cü TUSKON'un toplantısında Başkan Rızanur Meral'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a savurduğu tehditleri dakikalarca ayakta alkışladığı o görüntüler;

TUSKON Başkanı Rızanur Meral böyle tehditler savurmuştu

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ şüphelisi işadamı yurtdışına çıkarken yakalandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN