Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gülen zırdeli çıktı

Giriş Tarihi: 5.8.2016 10:01 Güncelleme Tarihi: 5.8.2016 11:21
Gülen zırdeli çıktı

Akit, 40 yıldır ’de sinsice örgütlenerek vatana için her yolu deneyen FETÖ’nün elebaşı Fetullah Gülen’in ileri derecede şizofren olduğunu ortaya çıkardı. Eli kanlı cani, Zyprexa ve Clopixol Depot adlı ilaçlarla ancak kontrol altında tutuluyor.

Fetullahçı Terör Örgütü'nün elebaşı Fetullah Gülen'in ileri derecede şizofren olduğu ortaya çıktı. Akit'in ulaştığı bilgilere göre, Fetullah Gülen, yıllardır ileri derecede şizofren hastalarının kullandığı Zyprexa ve Clopixol Depot adlı ilaçlarla kontrol altında tutuluyor.

Gülen'in kullandığı ilaçlar ve psikolojik durumuyla ilgili bilgiler, kendisini sözde "Mehdi" kabul edip ülkesine eden memurundan, üst düzey bürokratına, omzu bol yıldızlı generallere kadar onca insanın kimin peşine takılıp vatan haini olduklarını göstermesi açısından ibret vesikası niteliği taşıyor.

DARBE GİRİŞİMİNDEN SONRA VATANDAŞ NE DÜŞÜNÜYOR? İŞTE YENİ ANKET!


Edinilen son derece kritik bilgilere göre, Fetullah Gülen'e doktorlar yıllardır ayda bir Clopixol Depot veriyorlar. Söz konusu ilaç çok etkili bir ilaç olduğundan, doktorları terörist başına yapılan Clopixol Depot'u çözmek için de Akineton uyguluyorlar.

500 HAİNİN İSMİNİ AÇIKLADI

UYUYABİLMEK İÇİN DİAZEME MUHTAÇ

Hüseyin Gülerce'nin CNN Türk'te Gülen'in kullandığını söylediği Diazem ise, Fetullah Gülen'i uyutabilmek için veriliyor. Pensilvanya'da oturduğu yerden ve İslam dünyasını karıştırmak için akıl almaz entrikalar ve ihanet planları kurmaktan dolayı uyku uyuyamayan Gülen, ancak Diazem'le uyutulabiliyor. Bu da ülkesinin insanlarının ölüm emrini verecek kadar alçalabilen terörist başının huzur bulamadığını göstermesi açısından önemli bir ayrıntı olarak göze çarpıyor.

SÜLALE BOYU İHANET ÇETESİ

BUNLARIN HEPSİ DELİ İLACI

Zyprexa şizofreni, bipolar bozukluklar ve halüsinasyonların görülmesine sebep olan hastalıkların tedavilerinde kullanılır. Bu ilaç, gerçekte var olmayan şeyleri duymak, görmek veya hissetmek, yanlış inanışlar, anormal şüphecilik, içine kapanmak gibi semptomların eşlik ettiği bir hastalığın tedavisinde kullanılır. ZYPREXA, coşkulu hissetme, birbirini kovalayan fikirler öne sürerek çok hızlı konuşma ve bazen aşırı sinirlilik gibi semptomların eşlik ettiği bir durumu tedavi etmek için kullanılır. Clopixol Depot da şizofreni ve benzeri psikozların tedavisinde kullanılır. (Yeniakit)

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gülen zırdeli çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN