Ömer Faruk Kavurmacı'nın ofisinden Gülen'in kitapları çıktı!

FETÖ/PDY'nin dünyası yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Kavurmacı'nın evi ve ofisinde arama yapıldı. Aramada Kavurmacı'nın ofisinde Fethullah Gülen'e ait kitaplar ele geçirildi.

Giriş Tarihi: 18.8.2016 13:25 Güncelleme Tarihi: 18.8.2016 15:11
Ömer Faruk Kavurmacı'nın ofisinden Gülen'in kitapları çıktı!

Fethullahçı Terör Örgütü'nün dünyasına ilişkin yürütülen TUSKON'un da aralarında bulunan ve Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu Başsavcı Vekili İsmail Uçar tarafından yönetilen soruşturmada 204 ayrı adreste arama yapıldı. Dosyadaki 187 şüpheliden birisi olan Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Kavurmacı'nın ev ve ofisinde de arama gerçekleştirildi.

GÜLEN'İN SÖZÜ YAZILI PLAKET DE ELE GEÇİRİLDİ

Kavurmacı'nın ofisinde Mefkure Yolculuğu, Ölüm Ötesi Hayat, Sonsuz Nur isimli kitapların da aralarında bulunduğu çok sayıda Fethullah Gülen'e ait kitap ve Gülen'in bir sözünün de yer aldığı ele geçirildi.

Operasyon kapsamında Ömer Faruk Kavurmacı'nın yanı sıra Aydınlı Grup Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Şevki Kavurmacı da gözaltına alındı. İki şüpheli de İstanbul Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

Bilindiği gibi bu sabah TUSKON ve üye şirketlere yönelik operasyon düzenlenmiş, aralarında Eroğlu Holding, Güllüoğlu Baklavaları gibi şirketlerinde aralarında bulunduğu çok sayıda işadamı gözaltına alınmıştı.

ÜNLÜ İŞADAMLARINA FETÖ GÖZALTISI!

İŞ DÜNYASINDAN 187 KİŞİNİN MAL VARLIĞINA EL KONULDU

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ömer Faruk Kavurmacı'nın ofisinden Gülen'in kitapları çıktı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN