Türkiye'nin en iyi haber sitesi

701 sayılı ile görevden ihraç ve iade edilenler isim listesi! Yeni KHK 'de yayınlandı

Başbakan Binali Yıldırım’ın yaptığı açıklamaların ardından beklenen oldu. 701 sayılı son geçtiğimiz gece ’de yayınlandı. Kanun Hükmünde Kararname’nin yayınlanmasının hemen ardından Emniyet M��dürlüğü’nden ve diğer kamu kuruluşlarından görevden ihraç edilenler listesi merak konusu oldu. Resmi Gazete’de yayınlanan KHK’ya göre isim isim görevden ihraç edilenler ve göreve iade edilenler tam listesi bu başlık altında derledik. İşte 701 sayılı yeni ve son KHK ile görevden ihraç edilenler ve göreve iade edilenler listesi.

Giriş Tarihi: 11.7.2018 10:52 Güncelleme Tarihi: 11.7.2018 10:52
701 sayılı KHK ile görevden ihraç ve iade edilenler isim listesi! Yeni KHK Resmi Gazete'de yayınlandı

701 sayılı Kanun Hükmünde Kararname, geçtiğimiz gece yayınlandı. Başbakan Binali Yıldırım'ın yaptığı açıklamaların ardından yayımlanan son ile görevden ihraç edilenler tam listesi ve göreve iade edilenler belli oldu. Yaşanan bu gelişmelerin ardından ihraç listesi en çok araştırılan konuların başında yer aldı. Emniyet Müdürlüğü'nden ve diğer kamu kuruluşlarından yeni KHK ile ihraç edilenler listesi bu başlık altında bulabilirsiniz. İşte 'de yayımlanan 701 sayılı KHK ile görevden ihraç edilenler listesi.

İHRAÇ EDİLENLER İSİM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

701 SAYILI KHK İLE GÖREVDEN İHRAÇ EDİLENLER TAM LİSTESİ

Binali Yıldırım'ın yaptığı açıklamaların ardından geçtiğimiz gece 701 sayılı Kanun Hükmünde Kararname yayınlandı. Bu KHK ile görevden ihraç edilenler listesinin yanı sıra göreve iade edilenler listesi de açıklandı.

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN İHRAÇ EDİLENLER İSİM İSİM TAM LİSTE

OHAL Kapsamında yayımlanan 701 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye göre, Emniyet Genel Müdürlüğünden 8 bin 998, Diyanet İşleri Başkanlığından 240, Adalet Bakanlığı ve bağlı kuruluşlardan bin 52, Dışişleri Bakanlığından 38, İçiçleri Bakanlığından 31 kişi ihraç edildi.

İADE EDİLENLER İSİM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

KHK İLE GÖREVE İADE EDİLENLER LİSTESİ

Son KHK ile görevden ihraç edilenlerin yanı sıra görevine iade edilen isimler de belli oldu. Resmi Gazete'de yayınlanan 701 sayılı KHK'ya göre göreve iade edilenler listesi şöyle;

ARKADAŞINA GÖNDER
701 sayılı KHK ile görevden ihraç ve iade edilenler isim listesi! Yeni KHK Resmi Gazete'de yayınlandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN