Türkiye'nin en iyi haber sitesi

teröristleri değil, İslam dünyasını hedef aldı!

’da 49 kişinin katledildiği korkunç terör saldırısının ardından Genel Başkanı Kemal ’nun sarf ettiği akıl almaz sözler, CHP’lileri bile şaşkına çevirdi. Kılıçdaroğlu, fanatik Hristiyan teröristlerin yaptığı saldırının sorumluluğunu Müslümanlara ve İslam dünyasına yükledi. Bu çirkin yoruma, HDP-CHP’nin ortakları Saadet Partisi ve İYİ Parti’den hiçbir karşılık gelmemesi dikkat çekti. Kılıçdaroğlu’nun skandal sözlerine karşın Karamollaoğlu ve Akşener, sessizliğini koruyor.

Giriş Tarihi: 15.3.2019 15:50 Güncelleme Tarihi: 16.3.2019 19:26
Kılıçdaroğlu teröristleri değil, İslam dünyasını hedef aldı!

Muhafazakar çevrelerde büyük infial yaratan bu çirkin yorum karşısında muhafazakar bir çizgide siyaset yaptığını iddia eden Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu ve Milliyetçi bir çizgide olduğunu iddia eden İyi Parti'nin lideri Meral Akşener sessizliğe büründü.

Kılıçdaroğlu'ndan skandal Yeni Zelanda açıklaması

HDP-CHP ve İyi Parti ile seçim ittifakı yapan Saadet Partisi'nin İslam dünyasına yapılan bu çirkin saldırı karşısında sessiz kalması parti tabanında da eleştirilere neden oldu!

Yeni Zelanda'da camiye saldırı anı videosu ortaya çıktı! Kan donduran katliam görüntülerini internette canlı yayınlamış!

HRİSTİYAN TERÖRİSTLERİ DEĞİL, MÜSLÜMANLARI ELEŞTİRDİ!

Dünya Yeni Zelanda'da gerçekleştirilen korkunç katliamı konuşuyor. İslam dünyasını, Türkiye'yi ve Başkan Erdoğan'ı hedef alan bir bildiri yayınladıktan sonra Cuma namazını kılan 49 müslümanı şehit eden fanatik Hristiyan teröristlere bütün dünyadan tepki geldi.

Partisinin Yalova'daki programına katılan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu gündeme dair açıklamalarda bulunurken tepkilere yol açan ifadeler kullandı.

İşte Yeni Zelanda canisinin silahının üzerindeki Türkiye ve İslam karşıtı Hristiyan Haçlı mesajları...

İNANÇ ÜZERİNDEN SİYASET GÖNDERMESİ!

"Yeni Zelanda'da insanlığa karşı büyük bir terör suçu işlendi. Lanetliyoruz. Batılı dostlarımıza da sesleniyorum. İnanç üzerinden siyaset yapmanın ne kadar tehlikeli sonuçlar doğuracağını Yeni Zelanda'da bir kez daha gördük.

"İSLAM DÜNYASI DÖNÜP KENDİNE BAKSIN!"

Tabii dönüp İslam coğrafyasına da bakmamız gerekiyor. İslamiyet üzerinden insanların birbirlerini nasıl katlettiğini görüyoruz. IŞİD, El-Kaide dediğimiz terör örgütleri kendi Müslümanlık anlayışlarını zorla dayatmaya çalışıyorlar. Eğer onların dediklerini yapmazsanız; katliniz vacip oluyor.

"MÜSLÜMANLAR NEDEN BENİM ÜLKEMDE TERÖR VAR DİYE DÜŞÜNSÜN"

İslam dünyasında yaşanan dram. İslam dünyasından kaynaklanan terör bütün dünyada farklı yorumlara yol açtı. İslam dünyasının da 'neden benim ülkemde terör var' diye düşünmesi gerekiyor."

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçdaroğlu teröristleri değil, İslam dünyasını hedef aldı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN