BİZE ULAŞIN

  • Oyun Kutunuzda Hiç Favori Oyununuz Bulunmamaktadır.

ARAMA SONUÇLARI

Ates-ve-su-oyna kelimesi ile ilgili sonuçlar aşağıda listelenmiştir. 4
Ateş ve Su olarak iki kişilik oynayacağınız bu oyunda önünüzde uzun engeller olacak. Zorlu engebeleri yalnızca birlikte ilerleyerek aşabileceksiniz. Ateş ve Su oyunu tam anlamıyla bunun üzerine kurulmuş, tek kişi ilerlemeniz halinde bölümleri geçmeniz mümkün değildir. Ateş ve Su oyunu içerisinde yer alan engellerde Ateş’in Su’ya, Su’yun ise Ateş’e değmemesi gerekecek. Ateş ve Su oyunu ile ilgili bu kuralları da öğrendikten sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Ateş ve Su 1 oynamak için başlat butonuna basınız.
OYNA
Ateş Ve Su
Ateş ve Su 3, macera oyunları sevenler için en güzel seçeneklerden birisidir. İki kişilik oyunlar arasında da en fazla oynana oyun olarak dikkat çekmektedir. Ateş ve Su 3 bir önceki serilerde olduğu gibi yine eğlenceli ve zekâ yoran aşamalarıyla sizleri bekliyor. İki kişilik ilerlemeli oyunlar dendiğinde akla ilk gelen Ateş ve Su 3 oyna seçeneğine tıklayarak heyecan dolu bölümleri oynamaya başlayabilirsiniz. Ateş ve Su 3 oyna seçeneği yerine diğer bölümlere de aşağıdan göz atabilirsiniz.
OYNA
Ateş ve Su 3 Oyna
Ateş ve Su oyununun 2. serisi de iki kişilik oyun severler tarafından en çok beğenilen oyunlar arasında yer alıyor. Bilgisayardan oynanabilen Ateş ve Su oyunun 2. bölümü yine keyifli ve zekâ yoran aşamalarıyla sizleri bekliyor. Ateş karakteri ve Su karakterinin birlikte hareket ederek aşama aşama ilerleyebileceği Ateş ve Su Oyunu 2 Oyna seçeneğine tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz. Ateş ve Su 2 oynamak yerine diğer bölümlere göz atmayı tercih edersiniz aşağıda yer alan kısımdan seçenekleri görüntüleyebilirsiniz.
OYNA
Ateş ve Su 2 Oyna
Ateş ve Su Oyna ekranı sabah.com.tr’de! İki kişilik oyunların gözdesi olan bu oyun şimdi 2,3,4,5. bölümleriyle sizlerle. Su Kız’ın A, W, D tuşlarıyla, Ateş Çocuk’un yön tuşlarıyla hareket ettiği macera dolu oyunda iki karakterin de ölmeden kapılara ulaşması gerekiyor. Dolayısıyla Fireboy And Watergirl oyununda karakterlerden biri öldüğünde bölüm başarısız oluyor. Ateş ve Su 1 Oyna butonuna tıklayarak oyun ekranına gidebilir, zorlu parkuru aşmak için arkadaşınızla omuz omuza mücadele edebilirsiniz. Watergirl’ün alevlerden, Fireboy’un sulardan geçemeyeceğini unutmamalısınız. Tuzaklarla dolu mücadeleye katılmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz. İşte Ateş ve Su oyna başlat ekranı!
OYNA
ATEŞ VE SU OYUNU 1 OYNA - Fireboy & Watergirl Play Tam Ekran
BİZE ULAŞIN