BİZE ULAŞIN

  • Oyun Kutunuzda Hiç Favori Oyununuz Bulunmamaktadır.

ARAMA SONUÇLARI

Kedi kelimesi ile ilgili sonuçlar aşağıda listelenmiştir. 7
Pati arenasında farklı takımlardan oluşan kedi grupları bulunuyor. Bu kedilerin hepsi birbirinden hırslı ve güçlü olarak arenaya çıkıyor. Pati arenası olarak bilinen bu arenanın tüm savaşçılarının kediler olduğu gibi izleyenleri de tamamen kedilerden oluşuyor. Bu zorlu düello da bizde kedi takımlarından bir tanesini yönlendirerek savaşın daha eğlenceli bir hale gelmesini ve izleyen kedi seyircilerin adrenalini daha da yükseltmeye çalışacağız.
OYNA
Pati Arenası
Gıcık kedi sürekli köpeklerle uğraşıyor. Köpeklerden korkmasına rağmen yine de onlara gıcıklık yapmaktan kendini alıkoyamıyor. Daha önceleri çeşitli objelerle onlara zarar verirken şimdi adrenalinin dozunu iyicene arttırdı. Köpekler uyurken onların yanına giderek mamalarını azaltmaya ve hatta zarar vermeye çalışıyor. Bizde bu oyunda köpeklere gıcıklık yaparak kedilerin yanında olacağız.
OYNA
Gıcık Kedi
Uzaylılardan bir kaç tanesi dünyayı ziyarete gelmişti. İnekleri gördüler, ne olduklarına anlam veremediler. Daha sonra ineklerden çıkan sütleri görmeleri ile birlikte o güzel sütlerin tadına baktılar. Rastgele o sütlerin tadına bakmaları her şeyin başlangıcı oldu. Şimdi uzaylılar inekleri teker teker alıp uzaya götürüyorlar. Onları karşı çıkacak tek canlılar ise kedilerdir!
OYNA
Kediler Uzaylılara Karşı
Barbie kedileri çok ama çok seviyor. Evinde sevimli bir kedi besleyen Barbie tatlı kedisi ile gezintiye çıkacak. Parkta güneşli bir günün tadını kediciği ile çıkartmak isteyen Barbie2yi en rahat ama bir o kadar da şık kıyafetleri ile giydirin. Her zaman şık olmayı başaran Barbie için en güzel elbiseyi seçin. İsterseniz kedileri çok seven Barbie için dünyanın en meşhur kedisi Hello Kitty desenli bir elbise bile seçebilirsiniz. Seçiminiz olan elbiseyi şık ayakkabılar, güzel aksesuarlar ve uyumlu bir çanta ile kombinleyerek Barbie’nin harika bir güne başlamasını sağlayın.
OYNA
Barbie ve Tatlı Kedisi
Hayvanların bir kısmı top ile oynamayı severken bir kısmı ise topa karşı oldukça ilgisiz olabiliyor. Top oynamayı çok seven ve günlerini bu şekilde geçiren tam 7 hayvan seçildi. Bu hayvanlar kedi ve köpeklerden oluşuyor. Hepsi zararsız ve en iyi bildikleri şey çift kale maç yapmaktır. Bu oyunda hayvanlar ile birlikte küçük bir saha futbol maçı yapacağız. Maç yaparken topu kaleye götürmek pek kolay olmayacaktır. Gerçekte bir hayvanın topu kontrol etmesi ne kadar zor ise oyundada öyledir.
OYNA
Kedi Köpek Futbolu
Farklı tarz ve yetenekleriyle bilinen Kardeş Kediler artık Sabah Oyun sayfasında. Patlak gözleriyle gri ve mavi olmak üzere 2 kişilerdir. Mavi olan fazla zıplayabilir ve kardeşine çok fazla yardımcı olabilir. Gri ise zeki ve stratejik planlamaları ile meşhur olmuş ve kardeşine hep iyi teknikler kazandırmıştır. Kötülüklere karşı savaşan güçlü karakterlerimiz akıl ve gücün birleşmesiyle oluşmuşlar vede onları ayıran asla olamamıştır. Kendi dünyalarını kurtarmak için bir çeşit göreve parkura gönderilen Kardeş Kediler yetenek ve becerileriyle buradan da kurtularak huzura kavuşabilirler. 1.Oyuncu Yön tuşları, 2. Oyuncu da W, A, S tuşlarıyla oyunu oynayabilirler.
OYNA
Kardeş Kediler
Küçük ve sevimli bir kedi ile birlikte hoş zaman geçirecek olan siz oyuncularımız kendi kediniz gibi onunla ilgilenecek ve kedinin tüm ihtiyaçlarını gidererek mutluluk seviyesinin düşmemesini sağlayacaksınız. Benim Kedim içerisinde yapmanız gereken yani kedinin sizlerden istediği işlemleri kedi sizlere düşünce balonu ile gösterecek ve yapmanızı bekleyecektir. Örneğin düşünce balonu içerisinde süt görüyorsanız kedinin süt kabına süt boşaltacak ve sonrasında kediyi farenizi kullanarak tutacak sütün üzerine bırakacaksınız. Kolay bir şekilde oynanabilmekte olan oyunda kedinin tasmasını görürseniz onu gezmeye çıkarmanız gerekecektir. Oyuncularımız için en güzel oyunları paylaşmaya devam etmekteyiz.
OYNA
Benim Kedim
BİZE ULAŞIN