Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Davutoğlu'ndan flaş operasyon açıklaması!

Adıyaman'da konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu 'paralel yapı' operasyonuna ilişkin açıklamalarda bulundu.

Giriş Tarihi: 14.12.2014 17:35 Güncelleme Tarihi: 14.12.2014 18:46
Davutoğlu'ndan flaş operasyon açıklaması!

Bugün o paralel çeteyle ilgili yürütülen soruşturma yapıldı onlardan önce Kılıçdaroğlu konuşuyor. Çünkü onların kültüründe vesayet var. Hiç birşeyden korkmuyoruz diyenler neden şimdi susuyorlar.

CANI ALLAH'A, İKTİDARI MİLLETE TESLİM EDERİZ

Beklesinler, ama şunu da bilsinler ki bu devletin kurumlarına sızıp Başbakanını, Cumhurbaşkanını en mahrem toplantıları dinleyenler MİT'e operasyona kalkışanlar, Suriye'de mazlumlara yardıma giden tırları durduranlar bunların karşılığı olmayacağını düşünmesin. Can emanetimizi Allah'tan, iktidar emanetini de milletten aldık. Her iki emaneti de ya Allah'ın ya da milletin takdiri ile veririz.

Türkiye'de milli iradeyle iktidara gelmiş bir başbakana dönemin başbakanı diye dosya hazırlayanlar bugün de yarın da millet karşısında hesap vereceklerdir.

'HİZMET GÖRÜNTÜSÜYLE SEÇİLMİŞ İKTİDARA SAVAŞ İLAN ETTİLER'

Başbakan Davutoğlu," Hiç kimseye yürüttüğü faaliyet dolayısıyla herhangi bir önyargıyla bakmadık. Ta ki hizmet görüntüsü altında birileri eğer bürokrasiyi kontrol etmek üzerinden ülkenin seçilmiş iktidarına savaş ilan etmişse işte o anda durum değişti. O andan itibaren bize tevhi edilen milli irade emanetini sonuna kadar savunmak boynumuzun borcudur" dedi.

Adıyaman İl Kongresi'nde konuşan AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Davutoğlu'nun bugünkü açıklamaları;

Baktılar ki 2007'de olduğu gibi yine bir AK Partiliyi engelleyemeyecekler hep beraber topluca geldiler. Millet topluca gelene değil kendi içinden çıkana oy verdi ve Başbakanımız Cumhurbaşkanı oldu. Sonra, bu sefer AK Parti içinde bir ihtilaf çıkar mı d iye beklediler. Onların siyaset anlayışında vefa yok, vizyon yok, elhamdulllah olmadı. AK Parti tepeden tırnağa tek bir fire vermeden omuz omuza 2015 Haziran'ı için yola çıktı.

CANI ALLAH'A, İKTİDARI MİLLETE TESLİM EDERİZ

Bugün o paralel çeteyle ilgili yürütülen soruşturma yapıldı onlardan önce Kılıçdaroğlu konuşuyor. Çünkü onların kültüründe vesayet var. Hiç birşeyden korkmuyoruz diyenler neden şimdi susuyorlar. Beklesinler, ama şunu da bilsinler ki bu devletin kurumlarına sızıp Başbakanını, Cumhurbaşkanını en mahrem toplantıları dinleyenler MİT'e operasyona kalkışanlar, Suriye'de mazlumlara yardıma giden tırları durduranlar bunların karşılığı olmayacağını düşünmesin. Can emanetimizi Allah'tan, iktidar emanetini de milletten aldık. Her iki emaneti de ya Allah'ın ya da milletin takdiri ile veririz. Türkiye'de milli iradeyle iktidara gelmiş bir başbakana dönemin başbakanı diye dosya hazırlayanlar bugün de yarın da millet karşısında hesap vereceklerdir.

TERÖR VE ŞİDDETE İZİN VERMEYECEĞİZ

Mavi marmara şehitlerini rahmetle anıyor, Filistin'e selam gönderiyoruz. Eğer bir zalimden kaçan mazlum varsa kapımıza geliyorsa o mazluma kapımızı gönlümüzü o mazluma muhabbet diyarımızı açmak bizim için ulvi bir görevdir. Bütün Adıyaman'a teşekkür ediyorum. Türk, Kürt, Zaza, Alevi, Sünni bütün kardeşlerimiz kardeştir, hepsi azizdir. Emin olun ilk fırsatta Besni'ye gelir, güzel üzümlerden yeriz inşallah. Gönlümüz her bir Adıyaman ilçesine gitmek ve onlara selam vermek istiyor ama vaktimiz sınırlı. Şunu bir kez daha AK Gençliğe bütün Adıyamanllılara emanet olarak söylüyorum. Bu topraklardaki kardeşlik size emanettir. Adıyaman bunu koruyacak ve yüceltecektir inşallah. Biz de sizlerle gurur duyuyoruz. Öyle bir gençlik varki Adıyaman'da o gençlik hiç bir oyuna, kumpasa izin vermedi. Buradan bütün doğu ve güneydoğuya her bir köşesine ülkemizin şu mesajı veriyorum. Kim ne derse desin Ebu Zer'in yolcuları bir bir aralarına fitne girmesine izin vermeyecek. Çözüm süreci öyle veya böyle kardeşlik bilinci ile başarıya ulaştırılacak. Ama, bir daha 6-7 Ekim olaylarında olduğu gibi vandalların, eşkiyaların, şiddet dili kullananların terörüne de şiddetine de izin vermeyeceğiz. Muhabbet, kalkınma, izzet dönemi başlamıştır. Allah devlete ve millete izillet vermesin. Adıyaman neyi talep ederse biz onu gerçekleştirmek için geceyi gündüze katarız.

Sabah.com.tr

BUGÜN NELER YAŞANDI?

Fethullah Gülen'i ilk kez açığa düşüren o vaaz

Ekrem Dumanlı gözaltına alındı

İSRAİL'DEN ZAMAN'A DESTEK!

O DA ŞÜPHELİLER ARASINDA!

İşte gözaltı listesi!

KUMPASI İLK SABAH DUYURMUŞTUİKİ DİZİNİN YÖNETMENİ VE YAPIMCISI GÖZALTINDA

Hükümetten ilk açıklama!

FUAT AVNİ TAKMA İSMİNİN GERÇEK SAHİBİ…

EKREM DUMANLI BÖYLE GÖZALTINA ALINDI - TIKLAYIN

PARALEL OPERASYONU TWİTTER'I SALLADI - TIKLAYIN

FETHULLAH GÜLEN LİSTEDE VAR MI - TIKLAYIN

MAHKEME 'ÖRGÜTSEL YAPI' DEDİ - TIKLAYIN

GÜLEN'İ İLK KEZ AÇIĞA DÜŞÜREN OPERASYON: TAŞHİYECİLER - TIKLAYIN

BAŞSAVCI'DAN OPERASYON AÇIKLAMASI - TIKLAYIN

GÖZALTINDAKİ EN DİKKAT ÇEKEN İSİM - TIKLAYIN

TAYYAR DUMANLI'NIN NEDEN BİNADAN ÇIKMADIĞINI AÇIKLADI - TIKLAYIN

SAMANYOLU GRUBU BAŞKANI HİDAYET KARACA GÖZALTINDA - TIKLAYIN

ESKİ EMNİYET MÜDÜRÜ GÖZALTINDA

İŞTE PARALEL YAPININ BİAT MEKTUPLARI - TIKLAYIN

ÇOCUK KANALINDA OPERASYON ANLARI - TIKLAYIN

PARALEL ÇETENİN VİP DİNLEME LİSTESİ YAYINLANDI - TIKLAYIN

İLAÇTA PARALEL VURGUN - TIKLAYIN

MEHMET METİNER OPERASYONU BÖYLE DEĞERLENDİRDİ - TIKLAYIN

MEHMET DOĞAN'A YAPILAN ZULÜMDÜ - İZLE

MEHMET METİNER OPERASYONU YORUMLADI - İZLE

FETHULLAH GÜLEN'İ İLK KEZ AÇIĞA DÜŞÜREN VAAZ - İZLE

HAKAN ŞÜKÜR ZAMAN BİNASINA GİTTİ - İZLE

EKREM DUMANDI GÖZALTINA ALINDI - İZLE

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Davutoğlu'ndan flaş operasyon açıklaması!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN