Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Beni o sahte isimle dinlemişler

nun mağduru MHP'li Bölükbaşı anlattı:

Giriş Tarihi: 6.1.2015
Beni o sahte isimle dinlemişler
nın yla mağdur olan eski MHP Genel Başkan Yardımcısı , kendisinin "Haydar Baran" sahte ismiyle dinlendiğini hatırlattı. Bölükbaşı "Haberleri okuyunca 'Haydar Baran'ın kim olduğunu araştırdık. '' operasyonundaki direnişçilerden biri imiş. Bir MHP Genel Başkan Yardımcısını bu isimle dinleyerek ironi yapmışlar" dedi.

KASET SKANDALLARININ SIRRI ORTAYA ÇIKTI - TIKLAYIN

KOMPLO MAĞDURU

HSYK Başmüfettişi Ali Rıza Karakan tarafından Ankara'da yürütülen 'telekulak soruşturması' kapsamında, eski MHP Genel Sekreteri Cihan Paçacı, eski Genel Sekreter Yardımcısı Bülent Didinmez ve eski Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı'nın da sahte isimlerle dinlenildiği ortaya çıkmıştı. Bölükbaşı, kendisinin 2008 ve 2009'da Ankara 11'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nden alınan ve 'Haydar Baran' kimliğiyle dinlenilmesi kararını değerlendirdi. Olayın aydınlatılamadığını ifade eden Bölükbaşı, "Haberleri okuyunca 'Haydar Baran'ın kim olduğunu araştırdık. 2000 yılında Ulucanlar Cezaevi'nde yapılan 'Hayata Dönüş' operasyonundaki direnişçilerden biri imiş. Bir MHP Genel Başkan Yardımcısını bu isimle dinleyerek ironi yapmışlar. Bu detaylar yeni çıktı. Dinlemeler konusu biraz daha netleşince, savcılık bizimle de temas kuracaktır sanırım. Savcılıktan çağrı bekliyorum" dedi.

KOMİSYON NOKTAYI KOYDU: YÜCE DİVAN YOK - TIKLAYIN

17 KASIM TERÖR ÖRGÜTÜ

Türkiye'nin Atina Büyükelçiliği'nde Müsteşar olarak görev yaptığı dönemde "17 Kasım" terör örgütünün saldırısına uğrayan Bölükbaşı, Yunanistan'da 2 Türk diplomatın öldürülmesinden sorumlu tutulan "17 Kasım" terör örgütü üyesi Hıristodulos Ksiros'un yakalanmasını değerlendirdi. Bölükbaşı, "Bize yapılan saldırıda o yoktu. Yine de Dışişleri Bakanlığından bilgi bekliyorum" dedi.

İŞTE ÖZ'ÜN İMZASIYLA GÖLBAŞI KUMPASI - TIKLAYIN

25 İLDE 36 PARALELCİ POLİS GÖZALTINDA - TIKLAYIN
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Beni o sahte isimle dinlemişler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN