Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yalıya çökmüşler

Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nı lüks ve şatafatlı diyerek ağızlarına sakız yapan Fetullah Gülen Örgütü’nün, Üsküdar Kuzguncuk’ta boğaza nazır olan Hafız Ahmet Paşa Yalısı’na şaibeli bir şekilde konduğu ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 6.2.2015 08:50 Güncelleme Tarihi: 6.2.2015 10:58
Yalıya çökmüşler
Devlet için yaptırılan Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nı lüks ve şatafatlı diyerek ağızlarına sakız yapan Fetullah Gülen Örgütü'nün, Üsküdar Kuzguncuk'ta boğaza nazır olan Hafız Ahmet Paşa Yalısı'na katakulli ile konduğu ortaya çıktı.

GÜLEN'İN MALİKANESİNDE SESSİZLİK HAKİM - TIKLAYIN

PENSİLVANYA AHTAPOTUNUN KOLLARI - TIKLAYIN

Fetullah Gülen'in Onursal Başkanlığını yaptığı Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın, 2006 yılında şaibeli bir yangın sonucu kül olan Mülhak Köprülüzade Hafız Ahmet Paşa Bini Numan Ağa Vakfı'na ait Hafız Ahmet Paşa Yalısı'nı ele geçirdiği belirlendi. Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın, şu anda 50 milyonluk olan yalıyı Kuzguncuk Ofisi olarak kullandığı öğrenildi.

GÜLEN ÖRGÜTÜNÜN 7 KATMANLI ŞEMASI! - TIKLAYIN

Üsküdar Kuzguncuk Abdullahağa Caddesi 28 numarada bulunan Hafız Ahmet Paşa Yalısı'nı 2006 yılında katukulli ile ele geçiren vakıf, normalde 50 bin TL kirası olması gereken yalıya şu anda 2 bin 534 TL gibi çok cüzi bir kira ödüyor. Mütevazılıktan dem vuran Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın, Hafız Ahmet Paşa Yalısı'nı lüks ve şatafat içerisinde kullandıkları görüldü.HAFIZ AHMET PAŞA YALISI 2. DERECEDE TARİHİ ESER

Mülhak Köprülüzade Hafız Ahmet Paşa Bini Numan Ağa Vakfı'na ait olan Hafız Ahmet Paşa Yalısı, 2. Dereceden Tarihi Eser. İstanbul Üsküdar'da 122 Pafta, 689 Ada, 7 Parsel'de bulunuyor. Bahçeli ahşap sahilhane olarak da geçen yalı, 444.20 metrekare büyüklüğünde bulunuyor.

GÜLEN'İ BAKIN KAÇ KİŞİ KORUYOR? - TIKLAYIN

FETHULLAH GÜLEN'İN GÜLDÜREN CAPSLERİ - TIKLAYIN

GAZETECİLER VE YAZARLAR VAKFI SESSİZ KALDI

Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı (GYV) ise şaibeli bir şekilde ele geçirdikleri Hafız Ahmet Paşa Yalısı hakkında konuşmayarak, sessiz kaldı. GYV Başkanı Mustafa Yeşil telefonlarımıza çıkmazken, vakfın avukatı Mücahit Akçay ise bilgi vermedi. Akçay, Vakfın Kuzguncuk Ofisi olarak kullandığı Hafız Ahmet Paşa Yalısı hakkında bir bilgisi olmadığını söyledi.

FETHULLAH GÜLEN'İN ASKERLİK MACERASI - TIKLAYIN

GÜLENİZM İLE ORİJİNAL NURCULUK ARASINDAKİ 17 FARKI - TIKLAYIN

GYV, ULUSLARARASI TOPLANTILARINI YALIDA GERÇEKLEŞTİRMİŞ!

Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın, İstanbul Boğazı'ndaki bir mülhak vakfa ait olan Ahmet Hafız Paşa Yalısı'nda uluslararası toplantılar gerçekleştirdiği öğrenildi. Dinlerarası diyalog çalışmaları kapsamında yabancı diplomatların yalıda büyük masraflar yapılarak ağırlandığı belirlendi. Öte yandan; Gülen örgütünün uluslararası arenadaki birçok akademisyen ve diplomatı kendi yanlarına çekme konusundaki faaliyetlerini Kuzguncuk'taki yalıda yaptıkları lüks ve şatafatlı etkinliklerle sağladıkları ortaya çıktı.

Film 2011'de koptu

Paralel Kulak'ta hep aynı hâkimin imzası

Bank Asya'ya cevşen okunur mu

Finansta paralel kaos planı

İhanet için milyonlarca dolar harcıyorlar

Paralel polisler emniyetten evrak kaçırdı

İskender Bağcılar: Beddua olsaydı Gülen'i oynamazdım


Kaynak: Yeni Akit
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yalıya çökmüşler
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN