Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Dursun Çiçek: Bu kumpası yönetenler hesabını verecek

Ergenekon davasında 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nin hükmünün Yargıtay tarafından bozulmasını değerlendiren emekli Deniz Kurmay Albay Dursun Çiçek, "Çektiğimiz acıların, işkencelerin bedelini bir şartla helal ediyoruz. O şart da bu suç örgütünden milletimizin, devletimizin temizlenmesidir" dedi.

Giriş Tarihi: 21.4.2016 10:43 Güncelleme Tarihi: 21.4.2016 11:05
Dursun Çiçek: Bu kumpası yönetenler hesabını verecek

'İrticayla mücadele eylem planı' belgesinde ıslak imzası bulunduğu gerekçesiyle Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklanan, 13 Ağustos 2013'te ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldıktan sonra Anayasa Mahkemesi'nin verdiği hak ihlali kararıyla tahliye edilen Dursun Çiçek şunları söyledi:

HESABINI VERECEKLER

"Çektiğimiz acıların, işkencelerin bedelini bir şartla helal ediyoruz. O şart da bu suç örgütünden milletimizin, devletimizin temizlenmesidir. Onlar hesabını vereceklerdir. Örgüt yok dedi, esastan davayı bozdu. Böyle karar yazılmaz dedi, mahkemeyi tanımadı. Usulden bir sürü gerekçe var. İşin özeti, yargılama adı altında masum insanlara işkence yapılmıştır. Bir kuzudan 3 post çıkarılmaya çalışıldı. Bu tarihi bir gün. Bütün vatandaşlarımızı hukuka, yasalara uygun davet etmeye davet ediyoruz."

Dursun Çiçek: "Bu örgütü yönetenler hesabını verecek"

YARGITAY'IN GEREKÇELİ KARARI AÇIKLANDI! ERGENEKON'DA BUNDAN SONRA NE OLACAK?

ERGENEKON DAVASINDA KARAR VERİLDİ

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dursun Çiçek: Bu kumpası yönetenler hesabını verecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN