Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AFAD Müdürü gözaltında

15 Temmuz darbe girişimi sırasında Fethullahçı Terör Örgütü’ne mensup darbeci askerlere kolaylık gösteren ve her talimatını yerine getiren kişiler de gözaltına alınmaya başlandı. AFAD Müdürü Gökay Atilla Bostan gözaltında…

Giriş Tarihi: 19.7.2016 14:58 Güncelleme Tarihi: 20.7.2016 09:10
AFAD Müdürü gözaltında

15 Temmuz'da yeltenilen darbe girişimi ile ilgili darbeci askerlere yardım eden ya da hoş görülü davranan kamu kurum ve kuruluş sorumluları gözaltına ve açığa alınıyor.

Darbeci askerler, 'un tüm yol ve kent bilgilerinin yer aldığı Afet ve Koordinasyon 'ne (AKOM) gitmiş ihtilal olduğunu söyleyerek hiçbir direniş göstermeden kuruma girmişlerdi. Yine Savunma Sekreterliği'nin de darbeci askerlerle işbirliği yaptığı whatsapp yazışmalarına yansıdı.

FETÖ'CÜ ÖĞRETİM ÜYESİ AKINCI ÜSSÜNDE YAKALANDI

Yazışan darbecilerden Albay Müslüm Kaya'nın gruba "Belediyeden yüksek seviyedeki Mehmet Tunç Bey itaat ediyor. 'İBB'yi halledeceğim' diyor. 'Bana zarar vermesinler' diyor" diye yazdığı görülmüştü.

AFAD İstanbul Müdürü Gökay Atilla Bostan ve İBB Savunma Sekreterliği yetkilisi Mehmet Tunç açığa alındı. Gökay Atilla Bostan aynı zamanda soruşturma kapsamında gözaltına alındı.

"ÖNCE ERDOĞAN ÖLDÜRÜLMELİYDİ"

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AFAD Müdürü gözaltında
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN