Türkiye'nin en iyi haber sitesi

iftiraya doymuyor

lideri, ekonomik saldırılar karşısında birlik ve beraberlik mesajları vermek yerine Başkan Erdoğan’a binlerce lira tazminat ödediği ile ilgili iftiralarını yeniden ısıttı

Giriş Tarihi: 15.9.2018
Kılıçdaroğlu iftiraya doymuyor

CHP Parti Meclisi dün Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlığında toplandı. Yerel seçimleri değerlendirmek üzere yapılan toplantı öncesinde bir konuşma yapan CHP lideri Kılıçdaroğlu, seçim hakkında değerlendirmeler yapmak yerine yargı tarafından onlarca kez tazminata mahkum edildiği iftira ve yalanlarını yeniden gündeme getirdi.

YALANDA ISRAR ETTİ
ABD'nin ekonomik darbe girişimine karşı ilk günden itibaren kararlı bir duruş sergileyemeyen Kılıçdaroğlu, birlik, beraberlik ve dayanışma mesajı vermek yerine hükümeti suçlamayı tercih etti.
Kılıçdaroğlu daha önce yargıya taşınan ve yalanı ortaya çıkan Man Adası iddialarını yeniden gündeme getirerek yalan ve iftiralarını tekrarladı. Milli bir siyaset yapmak yerine sürekli yalanlarıyla seçmenini de oyalayan Kılıçdaroğlu, yerel seçimleri değerlendirmek için yapılan toplantının neredeyse tamamında eski konuları gündeme getirdi.

ESAD'IN YANINDA DURDU
Kılıçdaroğlu, Reyhanlı saldırısını düzenleyen terörist Yusuf Nazik'in, "Emri Suriye istihbaratından aldım" itirafına rağmen diktatör Esad'ı korumaya da devam etti.
Kılıçdaroğlu, "Türkiye, Suriye'nin birlik ve bütünlüğünü korumak için Suriye yönetimiyle ilişkiye geçmeli. Kim Suriye'nin birliğini bütünlüğünü istiyorsa Türkiye o safta yer almalı. Aksi halde bunun faturası ileride çok daha ağır olarak karşılarına çıkar" diyerek gerçekleri görmezden geldi. Konuşmasında Şah Fırat Operasyonu'na da değinen Kılıçdaroğlu yine, "Kendi topraklarını terk ettiler. Bunun siyasal tarihteki adı ihanettir. Bunun için de biliyorum dava açacak. Açmazsan namertsin" ifadelerini kullanarak hükümete karşı algı operasyonu yapmaya devam etti.

HDP İLE İTTİFAK MODELİNİ ANLATTI
HDP, İyi Parti ve Saadet Partisi'yle ittifak yapma yetkisini il başkanlarına veren Kemal Kılıçdaroğlu, PM toplantısında Kürt nüfusun yoğun olduğu yerlerde HDP'li isimleri belediye başkan yardımcılığına getirme fikrini de anlattı.

CHP'de Kılıçdaroğlu'nun üzerini çizeceği 4 isim

CHP'li Muharrem İnce: Kurultay için bir gün bile beklememeli

İşte CHP’de krize yol açan liste

CHP Samsun il başkan yardımcıları görevden alındı

Bellway'den açıklama: Şirketimizin adı kullanılarak bir sahte belge üretilmiş


Son dakika: Başsavcılık, Kılıçdaroğlu'ndan belgeleri istedi

“O kağıtlar FETÖ’den mi geldi” sorusuna bakın ne cevap verdi

Kılıçdaroğlu 15 kez çuvalladı!

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçdaroğlu iftiraya doymuyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN