Türkiye'nin en iyi haber sitesi

HDP polis katili terörist Zülküf Gezen için seferber oldu

2007 yılında 'da bombalı saldırıda polis memuru Hüseyin Özdemir'i şehit eden, 2'si polis memuru 6 kişiyi yaralayan PKK'lı terörist Zülküf Gezen, PKK elebaşı için ceza evinde kendini astı. CHP’nin 31 Mart yerel seçimlerinde gizli ittifak kurduğu HDP polis katili Zülküf Gezen için seferber oldu. Öte yandan teröristin cesedi CHP’li Tekirdağ Belediyesi cenaze aracı ile taşındı

Giriş Tarihi: 18.3.2019 11:02 Güncelleme Tarihi: 18.3.2019 11:39 ABONE OL
HDP polis katili terörist Zülküf Gezen için seferber oldu

2007 yılında Diyarbakır'da bombalı saldırıda Polis Memuru Hüseyin Özdemir'i Şehit eden, 2'si polis memuru 6 kişiyi yaralayan PKK'lı terörist Zülküf Gezen, PKK elebaşı Abdullah Öcalan için Tekirdağ cezaevinde kendini astı.

Teröristbaşı için cezaevinde kendini asan polis katili Zülküf Gezen için HDP'liler seferber oldu. DTK Başkanı Diyarbakır milletvekili Leyla Güven ve HDP taziye mesajı paylaştı. HDP'liler teröristin cesedini alıp sloganlar attı. Ceset HDP'liler tarafından alınıp Diyarbakır'a götürüldü.

HDP'Lİ VEKİLDEN TERÖRİSTE TAZİYE

2007 yılında bombalı saldırıda polis memuru Hüseyin Özdemir'i şehit eden, 2'si polis 6 kişiyi yaralayan, Abdullah Öcalan için cezaevinde kendini asan polis katili PKK'lı Zülküf Gezen için HDP'nin Diyarbakır Belediye başkan adayı Selçuk Mızraklı taziye paylaşımı yaptı..

KAHRAMAN İLAN EDİP AYAKLANMA ÇAĞRISI YAPTILAR

CHP'nin 31 Mart yerel seçimlerinde ittifak yaptığı PKK'nın siyasi uzantısı HDP'liler polis katili Zülküf Gezen'i kahraman gibi gösterip, cenazesi için kitlesel halk hareketi çağrısı yaptılar..

Polis memuru Hüseyin Özdemir'i Şehit eden PKK'lı terörist Zülküf Gezen'in Abdullah Öcalan için cezaevinde kendini asması sonrası HDP İstanbul İl Eşbaşkanı Cengiz Çiçek: "Seçim sürecinde sürece dahil sorumluluklarımızı yerine getirip mutlaka kazanacağız. Toprağa düşenlerimize and olsun" dedi..

TERÖRİSTBAŞINI ÖVEN SLOGANLAR

Ceseti Diyarbakır'a götürülmek üzere Atatürk Havalimanı'na getirilen teröristi İstanbul'da karşılayıp Abdullah Öcalan ve ölen terörist lehine slogan attılar..

Polis katili teröristin cenazesinde 'zillet ittifakı' iş başında!

TERÖRİST CENAZESİNDE ZİLLET İTTİFAKI İŞ BAŞINDA

Abdullah Öcalan için Tekirdağ cezaevinde kendini öldüren Polis katili PKK'lı terörist Zülküf Gezen'in cesedi İstanbul'a 31 Mart yerel seçimlerinde PKK'nın siyasi uzantısı HDP ile ittifak yapan CHP'li Tekirdağ Belediyesi cenaze aracı ile taşındı..

"KENDİSİNİ ASTI"

Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı da konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, terörist Zülküf Gezen'in 'fedai eylemi gerçekleştirdiği' yönündeki haberlerin doğru olmadığını bildirdi.

Açıklamada, "Bir kısım internet sitelerinde ve sosyal medya hesaplarında ifade edildiği gibi sözde 'tecride karşı fedai eylemi' söz konusu olmayıp, ilk bulgulara göre bahsi geçen hükümlünün ölümü kendisini asarak intihar etmek suretiyle meydana gelmiştir." denildi.

POLİSTEN ÖNLEM

PKK'lı teröristi kahraman ilan etmeye çalışan HDP'ye emniyet gereken cevabı verdi. Abdullah Öcalan için Tekirdağ cezaevinde kendini öldüren polis katili PKK'lı terörist Zülküf Gezen'in cesedi Diyarbakır'a getirip sessizce gömüldü..

BİR POLİSİ ŞEHİT EDİP 2'Sİ POLİS 6 KİŞİYİ YARALAMIŞTI

Abdullah Öcalan için Tekirdağ cezaevinde kendini öldüren polis katili PKK'lı terörist Zülküf Gezen 2007 yılında bombalı saldırıda polis memuru Hüseyin Özdemir'i şehit ederken, 2'si polis 6 kişiyi yaralamıştı..

O pkk'lı polis katili çıktı


?

Kılıçdaroğlu'nu utandıran kanıtlar! İşte CHP'nin terör sicili...

TEKİRDAĞ NAMAZ VAKİTLERİ
ARKADAŞINA GÖNDER
HDP polis katili terörist Zülküf Gezen için seferber oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN