Jönünü seçti yaş gününe götürdü

Giriş Tarihi: 12.10.2014

Yıllar önce "Türkiye'de jön yok" sözüyle tartışma yaratan Hülya Avşar, 51'inci yaş günü partisine jön olarak hayranlığını belirttiği oyuncu Ali Aksöz'le birlikte gitti

Hülya Avşar 51'inci yaş gününü önceki akşam İstanbul Yeniköy sahilindeki bir restoranda verdiği davetle kutladı. Aile arasında yapılan doğum günü partisine Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingirlioğlu, kızı Zehra ve kardeşi Helin Avşar da katıldı. Yıllar önce 'Türkiye'de jön yok' diyerek ortaya attığı ses getiren iddiasından birkaç ay önce oyuncu Ali Aksöz'e övgüler yağdırarak "Demek ki Türkiye'de jön varmış" diyerek dönen Avşar Kızı'nın sözlerine Aksöz bir jestle karşılık verdi. Medcezir dizisinin gözde oyuncusu Ali Aksöz, Hülya Avşar'ın yaş günü partisine katıldı. Hatta ikili partiye birlikte geldi ve gazetecilere samimi pozlar verdi. Mekandan erken ayrılan Aksöz'ü kapıya kadar uğurlayan Avşar Kızı "Çağatay Ulusoy'u da çok beğeniyorum. Ali de onun kadar iyi bir oyuncu" dedi. Aksöz gazetecilerin önünde kısa bir sohbet sonrası bir taksiye binerek mekandan ayrıldı. "

KAYA'YA TORPİL"E CEVAP

Avşar daha sonra Kaya Çilingiroğlu'nu işe almaları için TRT'ye baskı yaptığı yönündeki iddialara cevap verdi. Avşar Kızı " Saçma sapan haberler. Ayrıca ben neden Kaya'ya iş arayayım böyle bir komedi olabilir mi? Ben öyle mafya falan da değilim " dedi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Jönünü seçti yaş gününe götürdü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz