X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER İstanbul'da elektrik neden kesildi? bedas.com.tr
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

İstanbul'da neden kesildi? bedas.com.tr

  • Giriş Tarihi: 31.3.2015 11:19 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 12:56
İstanbul'da elektrik neden kesildi? bedas.com.tr
İstanbul'da elektrik neden kesildi? bedas.com.tr

Aralarında İstanbul, Ankara, İzmir'in de bulunduğu illerde peş peşe leri yaşanıyor. İstanbul'a elektrik ne zaman gelecek?

Türkiye'nin farklı illerinde ler kesildi. İnternet erişiminde de sıkıntı yaşandı. Sıkıntı halen sürüyor. İstanbul'da vatandaşlar metroda mahsur kaldıkları yönünde mesaj atıyor.

İstanbul'un yoğunluk nedeniyle 'ın sitesine de ulaşılamadı. Bursa, Adana, Bitlis, Çanakkale, Hatay, Denizli, Eskişehir, İzmit, Bilecik, Samsun'dan da ler olduğu yönünde bilgiler geliyor.

ELEKTRİKLER KESİNTİSİ FOTOĞRAFLARI- TIKLAYIN


Kesintiye neyin yol açtığı henüz bilinmiyor.

İstanbul'da elektrik kesintisi!


Beykoz ve Kadıköy'ün bazı mahallelerine yarın elektrik verilemeyecek.
İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, 31 Mart'ta Beykoz'da, 09.00 ile 17.00 saatleri arasında, Elmalı, Örnekköy, Cenaplar mahalleleri, Beren, Mürver, Geven, Florya, Şimal, Şifa, Şafak Sümer, Ok Mum Toygar, Taylan Saygın, Saka, Pamuk, Onat Muhtar İlyas, Merkez, Mehtap, Mehmet Akif Ersoy, Umut Elmalı Yolu, Beşik Simge Seda Menekşe, Koza Yeni Mahalle, Yavuz, Yaman, Kirazlıyayla ve İmren çıkmazlarında elektrik kesintisi yapılacak.
Kadıköy'de saat 06.00-17.00'de Suadiye Mahallesi, Ayşeçavuş, Bağdat, Kitapçı, Öncü ve Çamlı sokakları elektrik alamayacak.

2 Nisan'da elektrik kesintisi!


Beykoz, Pendik ve Sancaktepe'nin bazı mahallelerine 2 Nisan'da elektrik verilemeyecek.
İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre 2 Nisan Perşembe günü uygulanacak elektrik kesintisi programı şöyle:
"Beykoz'da 09.00-14.00 saatlerinde Mahmut Şevketpaşa Mahallesi, Değirmenler Çıkmazı, Mahmutşevketpaşa, Bahadır Sokak, 12.00 -16.00 saatlerinde Soğuksu Mahallesi,Yamaç ve Tuna sokaklar,
Pendik'te 09.00-17.00 saatlerinde, Kavakpınar Mahallesi, Haber, Emel, Firuze, Rumeli Hisarı, Zambak ve Muteber sokaklar,
Sancaktepe'de 09.00-13.00 saatlerinde İnönü Mahallesi, Sevgi, Minber, Serkan, Kadem ve Hanlı sokaklar."