Chicago Bulls'dan Messi'ye özel forma!

Giriş Tarihi: 18.10.2016 17:35
Chicago Bulls'dan Messi'ye özel forma!

Chicago Bulls taraftarı olan Lionel Messi'ye, Chicago Bulls kulübü tarafından adına yapılmış bir forma hediye olarak gönderildi.

Yaz aylarında Chicago Bulls forması ile köpek gezdirirken fotoğraf çektirip sosyal medya hesaplarında yayınlayan Lionel Messi'ye, Chicago Bulls'dan kendi adına özel olarak yapılmış bir forma hediye olarak gönderildi.

Kimine göre dünyadan, kimine göre gelmiş geçmiş oyuncular içinde futbol tarihinin bir numarası. 29 yıllık kariyerine 5 Ballon d'Or sığdıran, 2000 yılından beri formasını giydiği ile 29 kupa kazanan bir dünya yıldızı. hayranı olan Lionel Messi, yaz aylarında çektiği bir fotoğraf ile bunu belgelemişti. Bu yaptığı jeste, jestle karşılık veren NBA takımlarından Chicago Bulls, Lionel Messi adına özel olarak yapılmış ve Barcelona'daki numarası ile düzenlenmiş formayı, Messi'ye hediye olarak gönderdi.

Bu jesti, çektiği fotoğraf ile ölümsüzleştiren Lionel Messi, bu fotoğrafı Chicagolu yetkililerle paylaştı. Chicago Bulls yetkilileri de bu fotoğrafı hesaplarından paylaşarak taraftarlarına duyurdu.

ARKADAŞINA GÖNDER
Chicago Bulls'dan Messi'ye özel forma!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz