GRAM ALTIN
ALIŞ TL SATIŞ TL
ÇEYREK ALTIN
ALIŞ TL SATIŞ TL
ONS
ALIŞ $ SATIŞ $
Güncelleme Saati :
ALTIN ÇEVİRİCİ

ALTIN FİYATLARI

ALTIN FİYATLARI

A Para altın fiyatları canlı takip sayfası aracılığıyla, anlık altın fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilir, yatırımınızı bu bilgiler doğrultusunda değerlendirebilirsiniz. Çeyrek, yarım, tam, gram, cumhuriyet, 22 ayar altın fiyatı ve ons fiyatı ile ilgili en güncel bilgiler, Kapalıçarşı'dan gelen canlı rakamlarla birlikte A Para'da. Bugünkü altın fiyatlarının yanı sıra geçmişe dönük bilgilere de A Para aracılığıyla ulaşmanız mümkün.

Dünyanın en değerli madenlerinden bir tanesi olan ve yatırımcılar tarafından güvenli bir liman olarak nitelendirilen altın, yatırım aracı olmasının yanı sıra hediye eşyası olarak da anlam kazanıyor. Bu sebeple altın fiyatları anlık değişimleri ve güncel rakamları sürekli olarak merak edilen konular arasında yer alıyor. İşçiliği yüksek kolye, yüzük gibi tasarım ürünler hediye olarak kullanılırken gram ve çeyrek altın gibi ürünler yatırım aracı olarak değerlendiriliyor.
Altın fiyatları, küresel bir davranış sergilemesi dolayısıyla döviz kurlarına nazaran uzun vadede kazanç sağlamayı mümkün kılar. Yatırım araçları arasında güvenli bir liman olarak değerlendirilmesinin sebebi de budur.

Halihazırda altın yatırımınız mevcut ya da yatırımınızı altın alım satımı yaparak değerlendirmek istiyorsanız, A Para'yı takip ederek en güncel bilgilere ulaşabilir, canlı fiyatlar doğrultusunda yatırım hamlenizi yapabilirsiniz. Öte yandan canlı ve güncel rakamların yer aldığı sayfada bulunan altın çevirici ile altın fiyatı hesaplama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. A Para'da yer alan uzman yorumları sayesinde "Altın fiyatları ne olur, düşer mi yükselir mi?" sorusuna yanıt bulabilirsiniz. https://www.sabah.com.tr/apara/altin-fiyatlari sayfası, altın fiyatlarındaki anlık değişimi kullanıcılara aktarmak amacıyla tasarlanmıştır. Altının nabzının attığı Kapalıçarşı ve kuyumcu fiyatları ile uzman yorumları A Para'da.

SON DAKİKA