EDİRNE DEPREM

Edirne son depremler tarih, saat, yer, derinlik, büyüklük, enlem ve boylam bilgileri ile sabah.com.tr’de yer alıyor. Kandilli Rasathanesi’nden yapılan son dakika açıklamalara ve gelen verilere göre, Edirne deprem mi oldu sorusuna en net cevabı bu sayfadan alabilirsiniz. İşte, Kandilli Rasathanesi ile Edirne deprem verileri…

Türkiye Sınırlarında ve Çevresinde Meydana Gelen Son Depremler
Aşağıda yer alan listeden ülke genelinde yaşanan son depremlere, depremin merkez üssü, derinliği, büyüklüğü ve şiddetine ulaşabilirsiniz.
Yaşanan son 30 deprem listelenmiştir.

Tarih Büyüklük Yer Derinlik (km) Mw Enlem (N) Boylam (E)

Edirne deprem haberleri, Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından bildirilen son veriler ışığında şekilleniyor. Söz konusu il ve çevresinde yaşanan sarsıntıların merkez üssü, büyüklüğü ve şiddeti anlık olarak son depremler sayfası aracılığıyla bildiriliyor. İstanbul son depremler listesi için sayfa üzerinden güncel verilere ulaşabilir, az önce Edirne deprem mi oldu sorusuna yanıt bulabilirsiniz. Yaşadığınız sarsıntının şiddeti ve merkez üssü hakkında en hızlı bilgilere sabah.com.tr son depremler sayfası aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

EDİRNE DEPREM Mİ OLDU?

Edirne son depremler sayfası aracılığıyla il genelinde ve çevresinde meydana gelen sarsıntıların şiddeti, büyüklüğü ve merkez üssü verilerini anlık olarak öğrenebilirsiniz. Edirne deprem verilerinin yanı sıra, yukarıda il adı yazan kutucuğa tıklayarak şehir değişikliği yapabilir ve diğer illerde yaşanan sarsıntılara dair bilgi edinebilirsiniz. 81 ilde ve Türkiye yakınlarında meydana gelen depremlere ilişkin anlık veri akışıyla sabah.com.tr son depremler sayfasından erişebilirsiniz.

DEPREM HABERLERİ