Türkiye'nin en iyi haber sitesi

lerin baş harflerine göre analizi

Giriş Tarihi: 4.4.2015 15:03
İsimlerin baş harflerine göre aşk analizi
İsminizin baş harfine göre analizinin yapıldığını biliyor muydunuz? İşte mi yoksa tutkunu biri mi olduğunuzu gösteren analizler...

A: İlişkilerinde romantik oldukları pek söylenemez. Daha çok aksiyonla ilgililerdir. Uğraştıkları her şeyde hareketi severler. Flört edecek kadar sabırlı değillerdir. Ama dobralıklarına söyleyecek hiçbir şey yok. Eşleri çok çekici olmalıdır. Özellikle fiziksel yönden. Çünkü bir şehvet düşkünü olarak buna çok önem verirler.

B: Duygusallık ve romantizm onların özelliği. Mum ışığında yemek, ay ışığında yürümek onlar için çok ideal. Sevgilisi ona hediye almak zorundadır çünkü bu tür jestlerden hoşlanıyorlar. Özellikle seks konusunda iradeleri kuvvetli. Sevgisini ifade etme kabiliyeti çok yüksek.

C-Ç: Sosyallik onlardan sorulur. Flörtsüz duramazlar. Sevgilisi her an yanında olmalıdır. Duygusal ve duyarlı bir yapısı vardır ama seks de çok önemlidir. Biraz bencildir. Seksi sevmesine rağmen hayatlarında seks olmadan uzun süre yaşayabilirler.

D: Kafalarına taktıklarını mutlaka elde ederler. İmkansız olsa bile kolay kolay vazgeçmezler. Fazla yardımseverlerdir. Popüler olmalarının kaynağı da bu. Sıfatları şunlar; seksi, sadık, kıskanç ve bencil.

E: Seks onlar için zevkten daha öte bir şey! İş, stres, para, dış etkenler seks hayatlarını olumsuz yönde kolayca etkileyebiliyor. Ama her şeye rağmen seks duygularını asla tamamen kaybetmiyorlar. İhtiyaçları sürekli ilgi görmek.

F: İdeal sevgili ve romantik bir kişilik. Sevgilisini yüceltir. Bunu yapmaktan zevk alır. Dışarıdan gösteriş düşkünü olarak görülebilir ama içlerinde sıcak ve romantik bir insan vardır.

ARKADAŞINA GÖNDER
İsimlerin baş harflerine göre aşk analizi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN