Türkiye'nin en iyi haber sitesi

enfeksiyonlarına doğal çözüm

Giriş Tarihi: 24.11.2015 16:13 Güncelleme Tarihi: 24.11.2015 16:20
Mantar enfeksiyonlarına doğal çözüm

Vücut ları hayatınızı çekilmez bir hale getiriyorsa, mantar enfeksiyonunu doğal bir şekilde yok eden bu yöntemler hayatınızı kolaylaştıracak. İşte vajinal mantar dahil olmak üzere, mantar enfeksiyonlarını etkili bir biçimde geçiren doğal yöntemler...

Erkek-kadın herkes hayatı boyunca en az bir kez enfeksiyonuna maruz kalıyor. Mantar denilince akla ilk olarak vajinal mantar geliyor. Oysa mantar, gögüs altlarında, alt karın bölgesinde veya tırnak altlarında gelişebilir.
Mantar enfeksiyonuna yakalanma riskini artıran faktörler arasında gebelik, stres, kronik hastalıklar, diyabet, steroid ve antibiyotik kullanımını bulunmaktadır.

AYAK MANTARININ BELİRTİLERİ
Kadınlarda menopozdan sonra azalan östrojen düzeyleri sonucu ince vajinal duvarlar mantar enfeksiyonlarına daha açık hale gelir. Mantar enfeksiyonunun belirtilerinden bazıları şunlardır: Kaşıntı, yanma veya ve etkilenen bölgede etrafında şişlik. Vajinal mantar enfeksiyonu varsa, seks sırasında vajinada ağrı veya rahatsızlık, idrarda yanma hissi ve kokusuz vajinal akıntı olacaktır. Nispeten kısa bir süre içinde enfeksiyonu basit yöntemlerle ortadan kaldırabilirsiniz.

ARKADAŞINA GÖNDER
Mantar enfeksiyonlarına doğal çözüm
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN