'Önce 'Oflu Hoca'da sonra 'Hababam Sınıfı'ndayım'

GÜNAYDIN'ın set arkası fotoğraflarına ulaştığı 'Oflu Hoca'nın Şifresi' adlı filmde rol alan Yılmaz Vural: Yeni bir 'Hababam Sınıfı' filminden de teklif aldım

Giriş Tarihi: 30.9.2014
Ünlü teknik direktör Yılmaz Vural, önceki gün hafta içi her gün Beyaz TV ekranlarında yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına konuk oldu. GÜNAYDIN'ın çekim arkası fotoğraflarına ulaştığı 'Oflu Hoca'nın Şifresi' adlı filmde konuk oyuncu olarak rol alan Vural; programda futbol dünyası, oyunculuk merakı ve özel hayatı hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı:

PARASININ PEŞİNDELER

Arda Turan eğer Fenerbahçe'nin teklifini kabul etseydi, bugünkü Arda olmazdı. Büyük popoyla yurt dışına gidenler, küçük popoyla geri dönüyor. Türkiye'de profesyonel bir kadın ekibi var; rahat bırakmıyorlar Arda'yı çünkü parasının peşindeler.
Ben eğer Caner Erkin'in teknik direktörü olsaydım, kesinlikle ona yardımcı olmaya çalışırdım. Belki kendisi psikolojik bir travmanın içindedir. Muhatap olanlar rahatsızlık duymuyorlarsa yaptıklarından, bize yalnızca konuşmak düşer.
Yeni bir 'Hababam Sınıfı' filmi çekilecek. Rol almam için bana da teklif getirdiler. Hatta teklif için beni yakın dostum Nuri Alço aradı.

İYİ BİR EŞ DEĞİLİM
İşimi çok sevdiğim için ailem hep ikinci planda kaldı. İyi bir eş değilim. Sanatçıların hayatı da öyle değil midir?
Zeki Müren hep derdi ya, "Allah canımı sahnede alsın" diye; Allah benim de canımı yeşil sahalarda alsın...
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Önce 'Oflu Hoca'da sonra 'Hababam Sınıfı'ndayım'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN