Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'dan açıklaması

, ile tanışmak istediği yönündeki iddialar hakkında ilk kez konuştu.

Giriş Tarihi: 22.12.2014 09:39 Güncelleme Tarihi: 22.12.2014 09:44
Arda Turan'dan Serenay Sarıkaya açıklaması

'ın ile tanışma isteğinin, eski aşkı Sinem Kobal engeline takıldığı iddiasının ardından yıldız futbolcu sessizliğini bozdu.

la aynı ajansta olan Serenay Sarıkaya'nın, ortak dostlarının "Arda Sinem'i çok üzdü, seni de üzmesin" sözlerinden etkilendiği konuşuluyordu. Hatta bu uyarı üzerine Turan'la tanışmaktan vazgeçen Sarıkaya'nın, arkadaşları vasıtasıyla Kobal'a "Arda'yla aramızda bir şey yok, olamaz" mesajını gönderdiği iddia edilmişti.

SERENAY SARIKAYA FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Sarıkaya Arda Turan'la yakınlaşma haberlerini şu sözlerle yalanlamıştı: "Benimle hiç alakası olmayan bir konunun bir gazete haberiyle başlayıp bugün her yerde ciddiye alınıp konuşuluyor olmasına ve bir de bütün sorumluluğun tarafıma yıkılmasına hayret ediyorum. Böyle bir şey söz konusu bile değildir. Şimdiye kadar özel hayatımla ilgili konuşmayı seven bir insan olmadım. Bu benim özelim. Ama sessiz kalmak her yazılanı kabul etmek anlamına gelmemeli. Herkesin daha özenli ve saygılı olmasını rica ediyorum."

SİNEM KOBAL FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

ARDA TURAN SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Bu iddialar üzerine Arda Turan, Twitter adresine şunları yazdı:

"Biraz emeğe aileye çalışmaya saygılı olun, üç günde bir bu seviyede dünyanın en önemli takımlarıyla mücadele veriyorum saygı! Ben herhangi bir hanımefendiye mesaj atmadım. Hiç bir gazeteciyle kimseye haber göndermedim. Eski kafalı bir adamımdır yakındakilerle dumanla, uzaktakilerle güvercin yöntemiyle haberleşiyorum. Çünkü her hafta sonu 4 bin km öteden yapmadığım şeylerle uğraşmak kabak tadı verdi. Maçlardan önce konsantre olmama yardımcı olmanızı beklemiyorum ama en azından bozmazsanız size teşekkürlerimi sunarım. Magazin basını. Hem böylece kimsenin imajına zarar vermezsiniz bana akşam için başarılar. Ergen tribiymiş, mahallede komşu Nurten Abla'ya soruyorlarmış, onu rahatlatayım dedim."

ARDA TURAN'IN HİÇ GÖRÜLMEYEN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Arda Turan'dan Serenay Sarıkaya açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN