'dan 'nin ailesine uyarı

, 16 yaşında bar ve gece kulüplerinde sahne alan 'nin ailesine seslenerek,"Gerekirse devlet anne ve babasından bu türdeki çocukları alabilir" dedi.

Giriş Tarihi: 25.10.2016 17:23 Güncelleme Tarihi: 26.10.2016 09:13
Müge Anlı'dan Aleyna Tilki'nin ailesine uyarı

16 yaşındaki , sahne aldığı barlar ve yaşının küçüklüğüyle tartışılmaya devam ediyor. Aile Bakanlığı genç kızın ailesini geçtiğimiz günlerde ziyaret ederek 'nın sahne almasının yasak olduğunu belirtti. Ancak genç şarkıcı dün akşam Maslak'ta bir gece kulübünde sahne aldı. Yasaklara rağmen sahne almaya devam eden 'nin ailesine bir uyarı da 'dan geldi. Usta gazeteci, Tilki'nin anne ve babasına seslenerek 'çocuğunuzu sahneden alın' dedi.


Müge Anlı'dan Aleyna Tilki'nin ailesine uyarı

"AİLE BİLMEDEN ÇOCUK İSTİSMARI YAPIYOR"

18 yaşından küçük olan herkesin çocuk olduğunu belirten Müge Anlı, küçük olan çocuklara dil uzatmak, göz uzatmak ve ailelerin buna göz yummasının da suç olduğunu belirtti. 'nin anne ve babasına seslenen Müge Anlı, Aleyna'nın ailesinin bilmeden de olsa çocuk istismarı yaptığını belirterek, bir an önce Aleyna'nın sahnelere veda etmesi gerektiğini söyledi.

"DEVLET ÇOCUĞUNUZU ALABİLİR"

2000 doğumlu bir çocuğun sahne almasının doğru olmadığını belirten Müge Anlı, "Gerekirse devlet anne ve babasından bu türdeki çocukları alabilir" dedi.

ARTIK BU REZALET YAŞANMAYACAK SÖMÜRÜ BİTTİ! ŞARKICI GÖKSEL'DEN ALEYNA TİLKİ YORUMU ALEYNA İÇİN ÜÇ BAKANLIK HAREKETE GEÇTİ MÜGE ANLI'NIN İSMİNDEN KORKANLAR!
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Müge Anlı'dan Aleyna Tilki'nin ailesine uyarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN