bağlamayla Mozart çalacak

Bağlama virtüözü , hazırladığı yeni projeyle ilke imza atmaya hazırlanıyor. Köprü ve Ötesi isimli projeyle Avrupa ülkelerinde bir konserler serisine başlayacak olan Ahmet Koç; bağlamasıyla Mozart, Vivaldi gibi ölümsüz isimlerin eserlerine hayat verirken kendisine, yaşamını Almanya'da sürdüren dünyaca ünlü Türk orkestra şefi Betin Güneş, 30 kişilik bir senfoni orkestrasıyla eşlik edecek.

Giriş Tarihi: 7.12.2018
Ahmet Koç bağlamayla Mozart çalacak

Bağlama virtüözü Ahmet Koç, hazırladığı yeni projeyle ilke imza atmaya hazırlanıyor. Köprü ve Ötesi isimli projeyle Avrupa ülkelerinde bir konserler serisine başlayacak olan Ahmet Koç; bağlamasıyla Mozart, Vivaldi gibi ölümsüz isimlerin eserlerine hayat verirken kendisine, yaşamını Almanya'da sürdüren dünyaca ünlü Türk orkestra şefi Betin Güneş, 30 kişilik bir senfoni orkestrasıyla eşlik edecek.

Bağlama eşliğinde çalınacak klasik müzik eserlerinin yanı sıra 'Gönül Dağı', 'Uzun İnce Bir Yoldayım' gibi unutulmaz ezgilerimiz de senfoni orkestrası tarafından çalınacak. Konserler, 10'a yakın Avrupa ülkesinde düzenlenecek.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ahmet Koç bağlamayla Mozart çalacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN