büyük başkan

Sanat dünyasından 40 kişilik bir ekip, 65 yaşına giren Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sürpriz yaptı. Erdoğan’ın dünden bugüne fotoğraflarıyla süslü bir pasta yaptıran ünlüler, iyi dileklerini sundu:

Giriş Tarihi: 27.2.2019 ABONE OL
Nice yaşlara büyük başkan

'Allah sizi başımızdan eksik etmesin', 'Ayağınıza taş değmesin Başkan'ım'

BİR ODADA BEKLEYİP SÜRPRİZ YAPTILAR
Kutlama, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Giresun'a gitmek için geldiği Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nde gerçekleşti. Karşısında bir odada pastalarıyla birlikte kendisini bekleyen ekibi gören Erdoğan, durumu gülümseyerek karşıladı. Mutlu olan Erdoğan, herkesle tek tek tokalaşıp hal hatır sordu.

Ünlü sanatçılardan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 65. doğum günü kutlaması

'HAYIRLI HİZMETLER'

Emel Sayın, kutlama sonrası "Çok samimi ve güzel bir buluşmaydı. Kendilerine sağlıklı, hayırlı, uzun ve güzel bir ömür diledim" dedi. Ahmet Özhan ise "Vatanımız, milletimiz için böyle koşturan biriyle beraber olmak hoştu. Kendisine nice yaşlar ve hayırlı hizmetlerinin devamını dilerim" dedi.

'SİZ ÖNE GEÇİN BEDİA HANIM'

Buluşmada Cumhurbaşkanı Erdoğan'a torunu Ali Tahir'in yaptığı suluboya bir çalışma hediye edildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu hediye karşısında "Hiç beklemiyordum" diyerek duygulandı.

Kalabalığın arasında kalan Bedia Akartürk'ü gören Erdoğan, "Sizin boyunuz kısa, lütfen öne geçin Bedia Hanım" dedi. Akartürk ise şunları söyledi: "Sayın Erdoğan'a 'Allah yolunuzu açık etsin, sizi başımızdan eksik etmesin' diye dua ettim. O da 'Enerjimi halktan alıyorum' dedi."

Tolgahan Sayışman, "Böyle önemli bir organizasyona şahitlik etmek için oradaydım. Bu arada Sayın Cumhurbaşkanımız'a, usta karikatürist Tekin Aral'ın kızı Ayça Aral bir karikatür hediye etti. O an ilginçti" dedi.

Yavuz Bingöl, hediye ettiği bağlamanın üzerine 'Heybenizden türkü ve şiir eksik olmasın, Allah size uzun ömür versin' diye yazdırdı.

Muazzez Ersoy, "Cumhurbaşkanımız'a çoğunlukla fotoğraf çerçevesi ve kitap hediye edildi. " dedi.

Özdemir Erdoğan, "Benim için güzel bir hatıra oldu. Sıhhati için dua edeceğim" diye konuştu.

Bahadır Özdener, "Cumhurbaşkanımız'a Allah uzun ömürler versin" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan doğum günü teşekkürü

Cengiz Kurtuoğlu, "Allah onu milletimizin başından eksik etmesin" dedi.

Ceyhun Çelikten "Sayın Erdoğan'a, bu milletle birlikte aynı yolda nice seneler yürümesini diledik" dedi.

Altan Çetin, "Hepimizle tek tek ilgilendi, misafirperverlik gösterdi" dedi.

BAĞLAMA VE TABLO HEDİYE EDİLDİ BULUŞMADA

Hasan Kaçan, Cumhurbaşkanı'na üzerinde portresinin olduğu bir tablo hediye etti. Kaçan, tabloyu İbrahim Kalın'ın kızı Yaren ve Şafak Tavkul ile birlikte dört ayda yaptıklarını söyledi. Yavuz Bingöl ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bağlama hediye etti.

DÜNDEN BUGÜNE ERDOĞAN PASTASI

Film şeridi şeklindeki üç katlı özel pastayı, Polat Yağcı'nın Pelit Pastanesi'ne hazırlattığı öğrenildi. Pastanın üzerinde Erdoğan'ın 65 yıllık hayatından kesitler yer aldı.

GİRESUN NAMAZ VAKİTLERİ
ARKADAŞINA GÖNDER
Nice yaşlara büyük başkan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN