Uzman Astrolog ile 17 Nisan 2019 Çarşamba - Günlük ,

denildiğinde milyonların aklına gelen ilk ve tek isim olan ile 17 Nisan 2019 Çarşamba için yayınlandı. Sosyal medya kullanıcılarının '' mahlası ile de bildiği Zeynep Turan, haftanın ortasında da koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün ne diyecek? İşte, Astroloji ile 17 Nisan 2019 Çarşamba için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 17.4.2019 09:35 Son Güncelleme: 17.4.2019 09:38 ABONE OL
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 17 Nisan 2019 Çarşamba - Günlük burç yorumu, Astroloji

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 17 Nisan 2019 Çarşamba günü için burç yorumları sabah.com.tr'de yayında! Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların Twitburc olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 17 Nisan 2019 Çarşamba burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından günlük burç yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise astroloji konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "İletişim yön değiştiriyor" başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 17 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA - ASTROLOJİ

Astrogündem: Merkür, Koç burcunda yerini alırken iletişimde cesur ama bir yandan da gergin olabiliriz. Günün gündemi siyaseti sarıp sarmalarken, geçmişte yaşanan olaylara atıfta bulunacak gelişmeler yaşanabilir. Dünya haritasında Türkiye ve Yunanistan'ın düştüğü burç Başak. Bu da ilişkilerinde birbirlerine düşebileceklerini işaret ediyor.

KOÇ: Güne epey meraklı başlayacaksın. Bu merak konusu eğitim, aşk hayatı, ailevi gibi birçok konuda olacak. Ancak öğreneceğin ilginç olayları fazla kurcalamanda fayda var. Bir süredir iş hayatında arkadaşlarının arasındaki farklılığın karşılığını görebilir.

BOĞA: Gün içerisinde eski birlikteliğine ait konular kulağına gelebilir. Her ne kadar artık seni ilgilendirmediğini düşünsen de canının sıkılmasına engel olamayabilirsin. Sorumluluk hissettiğin kişi ile konuşurken sakinliğini koruman faydalı olacak.

İKİZLER: Bugün ve bu hafta genelinde alacağın kararlar hayatında kırılma noktalarına sebep olabilir. Son zamanlarda iş yerinde gerçekleşen değişikliklerin olumsuz sonuçlar doğuracağı duyumunu alabilirsin. Senin için bolca dedikodu duyacağın bir gün olabilir.

YENGEÇ: Bugün çalıştığın ortamda bulunan insanlara karşı daha dikkatli davranman gerektiğini anlayacaksın. Bazı kişiler tahmin ettiğinden daha da hassas ve alıngan olabilirler. İlişkisi olan ya da evli bir Yengeç burcuysan, değer verdiğin kişinin bazı alışkanlıklarını sorgulayabilirsin.

ASLAN: Bugün olumsuz düşüncelere yer yok. Sen de çok iyi biliyorsun ki ne kadar güçlü olursan ol en küçük bir motivasyon eksikliğinde bocalıyorsun. Bu yüzden güne ayak uydurman, kontrolü elinde tutman yararına olacaktır.

BAŞAK: İç sesine her zaman olduğundan daha çok kulak verebilirsin. Ummadığın bir arkadaşının hakkında konuşması seni hem sinirlendirecek hem de çok kıracak. İnsanlarla arandaki güven ilişkisini yeniden sorgulamak zorunda kalacaksın.

TERAZİ: İlişkiye yeni başlamış bir Terazi burcuysan yeni sevgilin sayesinde yaratıcılığını arttıracak hobilerle uğraşabilir, potansiyelini ortaya çıkarabilecek aktivitelere yönelebilirsin. Çalışan bir Terazi burcuysan, kendini iş ortamında dönen dedikoduların içinde bulacaksın.

AKREP: Çalışmalarına hız kazandırman gerektiğini biliyorsun. Üzerindeki rehaveti atmak için harekete geçeceksin. Kendi işini yapan bir Akrep burcuysan, ödemelerle ilgili sorunlar karşısında kaygılarına engel olamayacaksın. Aşk hayatın adına ise hareketli bir gün olacak.

YAY: Bugünlerde her şey üstüne üstüne geliyor gibi hissediyorsun. En küçük aksaklıkları bile sorgulamadan edemeyeceksin. Bu durum fevri çevrene karşı fevri çıkışlar yapmana neden olabilir. İş arayışındaysan birkaç hafta önce yaptığın başvurudan geri dönüş alabilirsin.

OĞLAK: Hayatındaki bazı şeyleri gözden geçireceğin bir gün. Çünkü her ne olursa olsun hayatında pişmanlıklara ve keşkelere yer vermek istemeyeceksin. Attığın her adımların sorumluluğunu büyük bir özveri ile sahipleneceksin. Kararlı tavrın özellikle aşk hayatının toparlanmasında sana yardımcı olacak.

KOVA: Tercihini entelektüel ve yaratıcı bir çevreden kullanman bugünlerde sana iş fırsatı olarak dönebilir. Yeniliklere ve gelişimlere açık oluşunun karşılığını yavaş yavaş alıyorsun. Düşüncelerini açıkça dile getirmen, fikirlerinin aslında ne kadar derin olduğunu fark ettirecek.

BALIK: Yoğun ve tempolu bir gün seni bekliyor. Yenilenmeye ihtiyacın olduğu bu dönemde omuzlarındaki yüklerden arınmak için kendine alternatifler üreteceksin. İlişkisi olan ya da evli bir Balık burcuysan, değer verdiğin kişi ile yapacağınız kısa tatilin detayları üzerine konuşabilirsiniz.

İletişim yön değiştiriyor.

Evet, ne zamandır Koç burcunda hareket eden Merkür seyrinden bahsetmemiştim değil mi? Çünkü iletişimi ve zekâyı temsil eden Merkür, Balık burcunda fazlaca mesai yaptı. Neyse ki takıntılı, bağımlı ve lafı uzatan belirsiz iletişim dilinden kurtuluyoruz. Lider ve sabırsız olan Merkür, Koç burcunun ruhuna bürünecek. İsterseniz önce Merkür'ün neleri temsil ettiğini bir hatırlayalım.

  • İletişime dair her konu Merkür'ün etkisi altındadır. Kendimizi ifade ediş tarzımız, düşünce akışımız…
  • Zekâ ve hareket yıldızı Merkür, astrolojide haberleşmeyi temsil eder.
  • Sürekli hareket halinde olan bu gezegen bir yandan hatırlar bir yandan unutur.
  • İletişim, ulaştırma, mantık, anlayış, akıl, konuşma yeteneği onun etkisi altındadır.
  • Günlük hayatla ilgili pek çok sorumluluğu üstlenen Merkür'ün görevleri arasında koordinasyonu ve bilgi alışverişini sağlamak en birincil amaçtır.
  • Merkür vücutta sinir sistemi, tiroit bezleri, konuşma-duyu organlarını ve akciğerleri temsil eder.

İsterseniz şimdi etkilerine bir göz atalım;

Öncelikle Merkür Koç burcunda 6 Mayıs'a kadar kalacak. Tabi bu süreçte bizler de çok daha iyimser ve kararlı olacağız. Hareket ettiği burca göre iletişimi şekillendiren Merkür, Koç burcunun da özelliklerini yanına alarak bu sefer farklı bir sinerji yayacak. Aldığımız kararlardan, yaptığımız işlere kadar hepsinde son derece hızlı olacağız. Düşünmeden mi hareket edeceğiz derseniz; size cevabım hayır. Yalnızca hızlı düşüneceğiz. Aldığımız kararları hayata geçirmemiz de bir o kadar hızlı olacak. İşin aslı Merkür'ün Koç burcundaki seyri hepimize destek olacak. Ancak Natal haritasında Merkür'ü Koç olana daha çok destek olacak.

Merkür, Koç burcundaki hareketi esnasında hepimize coşku ve hareketlilik verecek. Tembelliği ise rafa kaldıracak, aman olumsuzluklar benden uzak dursun diyeceğiz. İşin aslı Merkür'ün verdiği cesaretle hepimiz bildiğimizi ortaya dökecek, gizli saklı hiçbir şey kalmasın isteyeceğiz. Zamanın gerçekleri ortaya çıkarma konusunda ne kadar usta olduğunu fark edeceğiz.

...

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 17 Nisan 2019 Çarşamba - Günlük burç yorumu, Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
SON DAKİKA