Uzman Astrolog ile 17 Nisan 2019 Çarşamba - Günlük ,

denildiğinde milyonların aklına gelen ilk ve tek isim olan ile 17 Nisan 2019 Çarşamba için yayınlandı. Sosyal medya kullanıcılarının '' mahlası ile de bildiği Zeynep Turan, haftanın ortasında da koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu yorumlarında bulundu. Peki, sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz bugün ne diyecek? İşte, Astroloji ile 17 Nisan 2019 Çarşamba için günlük burç yorumunuz...

Giriş Tarihi: 17.4.2019 09:35 Güncelleme Tarihi: 17.4.2019 09:38
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 17 Nisan 2019 Çarşamba - Günlük burç yorumu, Astroloji

Uzman Astrolog Zeynep Turan ile 17 Nisan 2019 Çarşamba günü için burç yorumları sabah.com.tr'de yayında! Sosyal medya üzerindeki kullanıcıların Twitburc olarak da bildiği Zeynep Turan, her zaman olduğu gibi haftalık burç yorumlarında da aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi birçok önemli konuya değindi. Peki, 17 Nisan 2019 Çarşamba burç yorumlarınızda ne var?

Haberimizin detaylarından günlük burç yorumlarını bulabilir, ilerleyen sayfalarda ise astroloji konusunda uzman isim olan Zeynep Turan'ın "İletişim yön değiştiriyor" başlıklı yazısındaki tahminlerini görebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 17 NİSAN 2019 ÇARŞAMBA - ASTROLOJİ

Astrogündem: Merkür, Koç burcunda yerini alırken iletişimde cesur ama bir yandan da gergin olabiliriz. Günün gündemi siyaseti sarıp sarmalarken, geçmişte yaşanan olaylara atıfta bulunacak gelişmeler yaşanabilir. Dünya haritasında Türkiye ve Yunanistan'ın düştüğü burç Başak. Bu da ilişkilerinde birbirlerine düşebileceklerini işaret ediyor.

KOÇ: Güne epey meraklı başlayacaksın. Bu merak konusu eğitim, aşk hayatı, ailevi gibi birçok konuda olacak. Ancak öğreneceğin ilginç olayları fazla kurcalamanda fayda var. Bir süredir iş hayatında arkadaşlarının arasındaki farklılığın karşılığını görebilir.

BOĞA: Gün içerisinde eski birlikteliğine ait konular kulağına gelebilir. Her ne kadar artık seni ilgilendirmediğini düşünsen de canının sıkılmasına engel olamayabilirsin. Sorumluluk hissettiğin kişi ile konuşurken sakinliğini koruman faydalı olacak.

İKİZLER: Bugün ve bu hafta genelinde alacağın kararlar hayatında kırılma noktalarına sebep olabilir. Son zamanlarda iş yerinde gerçekleşen değişikliklerin olumsuz sonuçlar doğuracağı duyumunu alabilirsin. Senin için bolca dedikodu duyacağın bir gün olabilir.

ARKADAŞINA GÖNDER
Uzman Astrolog Zeynep Turan ile günlük burç yorumları 17 Nisan 2019 Çarşamba - Günlük burç yorumu, Astroloji
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN